Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Kezdőként érdemes 1 napra...

Kezdőként érdemes 1 napra elmenni síelni (síoktatással)?

Figyelt kérdés
Úgy értem, 1 nap elegendő ahhoz, hogy valaki megtanulja az alapokat? Nem tudom, hogy zajlik egy síoktatás, óránként írják az árat, de hány órára van szükségem? Alföld közepén lakunk, érdemes 1 napot rászánni erre, vagy ettől azért több kell? pl. sítábor?
2018. febr. 14. 13:31
 1/4 Zsoldost@m@s válasza:
Én úgy gondolom, hogy igen, érdemes elmenni, de viszont az nagyban befolyásolja, hogy hova és mennyi időre (óra) én úgy gondolom, hogy a síelés felszabadító, jó sport mindenképpen ajánlom.
2018. febr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia nekem 3 óra kellett, hogy lejöjjek a kék pályán. Tavaly próbálgattam oktató nélkül, nem ment. Most 3 napos sítúrán voltam, oktatóval, eslő nap egy órát voltam oktatóval, minden szuper volt, második nap kifogtam egy nagyon rossz oktatót, nem sokat tanultam, de gyakoroltam egész délután, ma jó oktatóm volt, le tudok jönni kék pályán, azt mondom, 3 óra kell, egy óra alatt alapokt elmondja az oktató
2018. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 eszterbarat válasza:
Igen. Viszont érdemes párszor 1 napra elmenni Eplénybe.
2018. febr. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze érdemes, és remélem ráérzel az ízére, mert nagyon jó és élvezetes sport!
2018. febr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!