Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Ausztria vagy Szlovákiában...

Ausztria vagy Szlovákiában hol érdemes síelni?

Figyelt kérdés

2018. nov. 27. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, csak hó legyen. Ausztria drágább de színvonalasabb.
2018. nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Ausztriáról tudok nyilatkozni ott is konkrétan tirolról. Szuper hó, pályák, nagyobb síterepeken új felvonók, sok kabinos ami ugye kényelmesebb,de minimum beülős. Tányéros és csákjás csak elvétve van. Lifteknél nincs sorbanállás, max 1 perc. Napijegy átlagban 35-45 euro. Szállás fogalmam sincs mennyi, tuti drága, én itt élek szóval az nekem nem kell.

Bármerre indulsz félórán belül van vagy 3 síterep... Bőség zavara szó szerint.


Szlovákiáról csak hallomásból annyit hogy nem valami színvonalas, öreg felvonók és sok ember, ergo sokat kell várni a lifteknél.

2018. nov. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 EgriPeet válasza:
100%
Érdemes a havas tájakon próbálkozni.
2018. nov. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 nagybotos válasza:
100%

Szlovákiában CHOPOK ÉSZAKI OLDAL szuper kiépült Keresd azt, hány kezdő /kék jelzésű /pálya van a komplexumban./Szálláshelyek a pálya mellett legyenek! /Záchrádky, hotel Liptov,stb./ Van Bp.-en egy Szlováko tourist Rákóczi út 15 idegen forgalmi Iroda A Sütő utcában Tour Inform iroda. De akár már itt a Tour Informnál kapsz eligazítást, prospektust, stb. Többen mennétek ugye?


Nagyon lényeges a kezdő szinten az OKTATÓ! (mindkét térdemet műteni kellett sí oktató nélküli, és kellő bemelegítések hiánya miatt.A legnagyobb magyar síző utazási iroda létrehozója, és ügyvezetője voltam. Most már vén ember. De szívesen segítek.

Legjobb lenne egy sí utazási irodánál egy soport tagja ként utaznotok oktatóval /PLsí-kötés beállítás erősségét is kontrollálja az oktató. Tudás szint szerinti pályákra vezet stb. Va egy internetes síző oldal is. vagy pl keresd a Mara Monti utaz. Irdát Vezetője Osszián út, hivatkozhatsz rám , csak így :ANDOR

(üDV CZOCH ANDOR)

2018. nov. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én eddig csak ausztriában síeltem (Koralpe, Mönichkirchen, Semmering, Gerlitzen) Ezek szerintem mind nagyon jó pályák és nem is a legdrágábbak.
2018. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a tátrában
2018. dec. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!