Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Készen állok egy komolyabb...

Készen állok egy komolyabb versenyre?

Figyelt kérdés

A legjobb idő 100 m sprinten 9,58 sec. (férfi) Nekem a rekordom 9,72 sec volt. Az edzőm azt mondta, hogyha komolyabb versenyen, esetleg valamikor olimpián szeretnék részt venni, akkor ezen még csiszolni kéne. Én viszont elég jónak tartom ezt az időt, de azért mások véleményét is meg akarom hallgatni.

Tudnivalók: 31 éves vagyok, (férfi), 183 cm, 86 kg, 6 éves korom óta futok



2019. dec. 30. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Usain Bolt 9.81-el Lett aranyérmes Rio-ban. Ha te tényleg ilyen jól futnál, Bolt ezüst érmes lett volna Rio-ban. :) Ne haragudj, de 31 évesen már öreg vagy ezen gondolkodni, akármennyi is az időd. De én nem sok hitelességet adok ennek a kérdésnek.
2019. dec. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2019. dec. 30. 14:52
 3/4 anonim válasza:
49%
Szerintem énjét olimpiára nagy esélyed lehet
2019. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
49%
Szerintem menjélt olimpiára nagy esélyed lehet
2019. dec. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!