Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Lehetséges, hogy a 2020-as...

Lehetséges, hogy a 2020-as Tokyo olimpiát bölcsebb lenne elhalasztani a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés
Az olimpiák egyik ismérve, hogy hatalmas nézőközönséget vonz az esemény. Rengeteg szurkoló érkezne Japánba a világ különféle országaiból. Tekintettel arra, hogy a koronavírus komoly veszélyt jelent és hogy a vírus jelenleg is tombol, lehetséges hogy bölcsebb lenne elhalasztani az olimpiát? Én megértem a sportolók érzelmi részét, hogy ez borzalmasan megviselni őket és hogy gazdasági, anyagi szempontból nagyon veszélyes lenne, de szerintem a biztonság az első és a koronavírus valós veszélyt jelent.
2020. márc. 13. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Úgyse mennek el az emberek, ha veszélyes. Addig még sok idő van.
2020. márc. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

El fogják halasztani. Teljesen megakasztja a készülődést a járvány. Még ha javulna a helyzet, akkor sem lesznek készen a szervezők.

Ez nem olyan, mint egy házibuli, ahol összeütök fél óra alatt egy kis sajtos rudat és jöhetnek a vendégek. Az építkezéseket be kell fejezni.

2020. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
2020ban minden rendezvényt törölni kell!
2020. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Világszinten!
2020. márc. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!