Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hány éves korig lehet versenys...

Hány éves korig lehet versenyszerűen futni?

Figyelt kérdés

Nem késő most elkezdeni? 19 éves vagyok, még közel se vagyok olyan szinten, hogy versenyezzek, de talán néhány év múlva már lehet

hány éves korig lehet eredményesen versenyszerűen futni, versenyeken indulni úgy, hogy egy jobb helyezést is elérjen az ember?


2020. ápr. 6. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért, konkrétan milyen szinten vagy most? Írhatnál eredményt, hogy milyen távon mennyi a rekordod. Mert az nagyon nem mindegy, hogy kezdő vagy, vagy csak kicsivel vagy lemaradva az élsportolóktól.


Másrészt milyen távokban gondolkodsz? Minél hosszabb a táv, életkorban annál később és tovább lehet csúcson lenni.

2020. ápr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
még kezdő vagyok, és 10 km körüli távokra gondolok
2020. ápr. 6. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!