Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hol tudnék versenyszerűen...

Hol tudnék versenyszerűen futni Budapesten?

Figyelt kérdés
Kicsit öreg vagyok már,ez tény (22),de szeretnék tényleg verseny szerűen futni rövidtávon. Tudom,hogy a legtöbben 13-14 évesen kezdik ezt,nem is azt mondom,hogy egyből olimpiát meg vb-t akarok nyerni,csak azért akarok versenyszerűen,hogy meglássam mit is tudnék kihozni magamból. Hol van erre lehetőség? Meg hogyan szokott ez menni? Odamegyek az edzőhöz,hogy én ezt szeretném csinálni és el is fog vállalni? Vagy azt mondja,hogy fussak egyet,hogy mit tudok és meglátja? Mert itthon szoktam azért,de ha jön a rossz idő,akkor nem lehet majd a szabadban sem sajnos. Van itt esetleg valaki,aki versenyszerűen fut?

2014. aug. 19. 11:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!