Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ha jelentkezni akarok az...

Ha jelentkezni akarok az Exatlonba akkor milyen feltételek vannak?

Figyelt kérdés
Még nem vagyok 18,de ha betöltöm szeretnék játszani a versenyen. Akkor még javában tanulni fogok,és az lenne a kérdés,hogy milyen feltételek vannak,illetve a tanulás,hogy lenne megoldható mellette?

2020. ápr. 22. 22:36
 1/1 anonim válasza:
100%
Attól függ mennyi időre maradsz távol. Ott tanulásra nem lesz lehetőséged, így valószínűleg vizsgát kell majd tenned. Van egy bizonyos óraszám aminek meg kell lennie ahhoz, hogy ne egy egész évet kelljen megismételned. Meg persze az iskola együttműködése is szükséges ahhoz, hogy mindez megvalósuljon. Mikor Dorci kiesik a játékból, lesz egy insta poszt ami alatt lehet tőle kérdezni, szerintem megéri megpróbálni. Ha jól tudom Bogi is még tanul, szóval akkor nála is próbálkozhatsz. Sok sikert kívánok :)
2020. ápr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!