Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hol találhatnám meg Robert...

Hol találhatnám meg Robert Kubica autogramm címét? Ha valakinek megvan az is tökéletes.

Figyelt kérdés
Egy régi oldalon (2007) azt írták, h. még nincs neki, de azóta már csak lennie kellene... + ha van ötletetek, h. írhatnám meg neki a levelet az is nagyon jól jönne. Köszönöm előre is! :)
2010. júl. 28. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem tudom jól, de szerintem a pilótáknak nincs külön autogramm címük, viszont ő most a Renault csapatnál van, és nekik írhatsz. Amikor Alonso a Renault-nál volt két különbőző évben én is írtam nekik, és mindkétszer küldtek képet Alonsóról és az akkori csapattársáról, illetve legutóbb még egy Renault-s kulcstartót is.


A Renault címe a következő:


Renault F1 Team France

1 - 15, Avenue du Président Kennedy

91177 Viry-Châtillon

FRANCE


Sok sikert!


20/L

2010. júl. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

+ Még annyit, hogy a kép dedikált volt!


(Én angolul írtam a levelet.)

2010. júl. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ. :D Már csak tudnom kéne mit írjak... Te mit írtál anno? Csak úgy nagyvonalakban... :D
2010. júl. 29. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!