Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit szólnátok hozzá, ha...

Mit szólnátok hozzá, ha Raikonnen visszajönne 2011-ben az F1-be Robert Kubica mellé?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 09:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Sosem voltam Kimi rajongó de az F1 nélküle nem ugyanaz! Engem nme zavarna de nem is rajonganék érte!


11/L


Go Schumi!

2010. júl. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
én örülnék :D egy igazi színfoltja volt a f1-nek, az az állandó nyugalom az arcán:D
2010. júl. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

jah, nagyon laza csávó!

AM. első-jó a neved!Ebből következtetik, hogy te is F1 Fan vagy!

Am. ti is utáljátok Hamiltont?

2010. júl. 8. 09:59
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
én végig drukkoltam Kiminek míg világbajnok lett, de most már azt kívánom, hogy ne térjen vissza. Neki sokkal inkább való a ralli, mert mindig is akkor volt a legjobb, amikor egyedül ment. Előzni nem nagyon előzött sose, többnyire a boxban csak :). A ralliban viszont egyedül megy az úton, és csak az idő számít, tehát ez neki jobban fekszik.
2010. júl. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért 2005-ben elég sokat előzött, ha az a kimi térne vissza, akkor lenne értelme a visszatérésnek.
2010. júl. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én imádom a ferrarit.Három embernek drukkoltam mindig:Felipe Massának,Kimi Raikonnennek és Fernando Alonsónak.

Szóval valamennyire örülnék ha visszatérne;)


De nem tudom,hogy érdemes lenne-e.Szép volt,jóvolt,világbajnok is lett,de vajon ugyanolyan jól folytatná,mint akkoriban amikor megnyerte a F1-et?Mert,ha nem akkor fölösleges visszajönnie.Ez hasonlít A Schumacher-történethez.Ő is nagyon jó verseníző volt,7x-es világbajnok,de öregedik.Ez tény.Inkább mondott volna nemet a felkérésre,mert csak kínlódik a pályán.

15/L

2010. júl. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Persze hogy utálom Hamiltont!!! És Alonsot!!!


11/L

2010. júl. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Örülnék,de attól félek,úgy járna,mint Schumacher (nuku dobogó,nuku győzelem,újabban már nuku pont is).Egy év kihagyás is sok az F1-ben.
2010. júl. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Előző: Téll vicces h az évad elején minden futamon szerzett pontot mostmár nem...
2010. júl. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha Kimi visszajönne,Kubica biztos verné,em azért mert Kimi kihagyott 1 évet,hanem mert Kubica 100* jobb tőle,de akkor meg arra fognák,hogy azért ilyen béna Kimi,mert nem volt 1-2 évig...
2010. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!