Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi a véleményetek Sebastian...

Mi a véleményetek Sebastian Vettel Ferraritól való távozásáról?

Figyelt kérdés

Engem nem lepett meg a döntés. Mivel már eléggé veteránnak számít a Forma-1-ben, így úgy gondolom, hogy vagy visszavonul, vagy pedig McLarenhez megy.

Mindkettő választását megértem, sajnos senki se lesz fiatalabb, így előbb-utóbb eljön a lehetséges visszavonulás gondolata. A McLaren jó lehetőség lenne neki arra, hogy talán új erőre kap egy új motivációval.


Ti mit gondoltok erről?



2020. máj. 12. 12:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed olvasva értesültem róla.

Szerintem teljesen jogos a Ferrari döntése, hogy nem hosszabbítják meg a szerződését, mert az elmúlt években nem hozta azt a formát, ami egy Ferrari-pilótától elvárható.

A sok hiba... egyik másik versenyzőtől sem láttunk annyi érthetetlen hibát mint tőle, mintha a koncentrációja kihagyna néha.

Azért remélem, nem vonul vissza, hanem próbára teszi magát egy másik csapatnál, hátha visszatalál még önmagához.

2020. máj. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%

Nem csodálom. A Ferrari hosszú évek óta nem képes a "megszokott" színvonalat hozni, ráadásul beültetnek egy 20 éves srácot mellé és őt favorizálják. Nincs különbségtétel a 2 pilóta közt. Nincs. Röhej XD Ez a plusz 1 éven ment el.

Remélem, nem vonul vissza és azért párszor még a dobogó is szóba jöhet. Örülnék, ha már Hamilton eltakarodna végre a sunyiba, akkor érvényesülhetnének a többiek. Ez így szar.

2020. máj. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

Engem meglepetten ért a hír, de már számítottam rá hogy ez előbb-utóbb be fog következni. Viszont nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar.

Sajnálom ,hogy Vettel már nem Ferraris többé, de meg tudom érteni a Ferrari döntését. Vettel mióta a Ferrariba van nem úgy teljesít ahogy elvárták azt tőle véleményem szerint. Egyszer sem lett a Ferrarival világbajnok, már 2018-ban sem tudott nagyon küzdeni a világbajnoki címért.

Az első válaszolóval teljesen egyet értek, Vettelnek nem ezek voltak a legjobb évei, remélem rátalál a régi önmagához mert sokat hibázott az elmúlt években.

A 2. válaszolótól megkérdezhetem hány éves? (nem rossz indulatból csak kíváncsiság)

2020. máj. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

26 vagyok :)


A "Te melyik F1-et nézed?' kérdésre pedig itt a válasz:

A "halk" motorok óta nem igazán követem a futamokat, néha-néha 1-et, és tudom, elfogult Vettel-drukker vagyok (vagy voltam vala).

Jár a dádá! 😀

2020. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%

Nem lep meg, sajnos Vettel egy túlértékelt pilóta, a 4 VB címe is főleg azért van mert űrautó volt alatta + szándékosan visszafogott csapattárs. Nem mondom hogy rossz versenyző, nyilván nem, de beszédes hogy mind Ricciardo, mind Leclerc csúnyán elkalapálta őt az első közös évükben, holott mindketten kvázi újoncok voltak még akkor, míg Vettel 4x VB... Hamilton sokkal összeszedettebb versenyző, mondom ezt úgy hogy nekem is tele a hócipőm mind Hamiltonnal mind a Mercivel, nekem az lenne a legkedvesebb ha Hamilton és Vettel egyszerre vonulnának vissza (+vihetik Raikkönent is meg Alonso ne jöjjön vissza) és akkor végre izgalmas lenne az F1.

Amúgy Vettel a mostanival együtt 6 éven át volt a Ferrari pilótája, hovatovább elsőszámú pilótája VB cím nélkül, ennyi türelmet egy pilóta sem kapott úgy hogy semmi komoly eredményt nem mutatott fel cserébe, sőt továbbmegyek hibát hibára halmozott, szóval nem mondhatni hogy nem kapta meg az esélyt. Én már azt sem értettem tavaly/idén miért ferraris még. Emberként egyébként tisztelem, de pilótaként mint mondtam nekem erős középszer és túlértékelt.

2020. máj. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
McLaren-be sem ül már be mert oda Ricciardo ment ( és szerintem 10x jobb döntés volt ). Vannak itt pletykák hogy Vettel csak a Merci autóba hajlandó beülni, na már most ha Hamilton valamilyen oknál fogva nem vonul ki az F1-ből vagy Bottast nem tessékelik ki akkor felejtős a hogy top csapatba menjen.
2020. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem bánnám, ha a Merci marketing okokból leigazolná. Legtöbb VB-cím egy csapatban, blabla. Bár nagy csatát nem várnék, szerintem olyan lenne mint Alonso és Kimi 2014-ben. Hiába világbajnok mindkettő, azért klasszis különbség van közöttük, ahogy Hamilton és Vettel között is.
2020. máj. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én sem örülök Hamilton egyenuralmának nélküle sokkal szórakoztatóbb lenne az F1 SZERINTEM. És a kettesnek mondanám, hogy Leclerc nem egy tehetségtelen senki, igen is jó pilóta.
2020. máj. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia, a 2. válaszoló vagyok.


Semmit nem mondtam Leclerc-ről, csak az életkorát jegyeztem meg. Nem kétséges h roppant tehetséges a fiú, nagyra viheti. De (!) azért szerintem egy 4x-es világbajnokkal szemben előrébb helyezni a rangsorban (lehet ezen vitatkozni) szerintem picit durva. :)

2020. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bocs ak. Félreértettem.
2020. máj. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!