Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Lehet kaját bevinni a Forma 1...

Lehet kaját bevinni a Forma 1 Magyar Nagydíjra?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy hátizsákot bevihetsz, amiben esetleg kaja, vagy pet palackos üdítő van. Hűtőtáskát nem engednek, mert nagyon kicsi a hely. Belépéskor belenéznek a hátizsákodba. esernyőt sem vihetsz. Annyi kaját vigyél, hogy elég legyen, mert iszonyú drága minden.
2010. júl. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
xD atyaúristen
2010. aug. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elsőnek nem néznek ,bele sok hely van és vihetsz hűtőtáskát,esernyőt is egyébként tényleg minden drága dehát egyszer van egy évbe és veszik az emberek,vasárnap kérhetik el a személyid.
2010. okt. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

De, belenéztek. A hűtőtáska nem fér el, mert nagyon kevés hely van a kényelmetlen szék előtt, nem fér el a lábad a nagy táskától. Meg állandóan átgyalogolnak rajta, akik ki akarnak menni a sorból, mivel az ülés alá nemigen tudod betolni. Voltál már a Hungaroringen? Akkor tudnod kellene.Én többször is voltam F1-en. Egyébkét a hangulat minden kényelmetlenségért kárpótol ;)

2010. okt. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én vagyok:),az utolsónak igen voltam és a hangulat tényleg mindenért kárpótól ,lehet nem egy tribünön és bejáraton mentünk/ültünk , mi vittünk hűtő táskát,és voltak akik mögöttünk ültek esernyőt is hoztak,és vittünk kaját meg sört,nem néztek semmit csak a napokat tépték le a jegyről;)
2010. nov. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!