Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Lehetek profi bokszoló?🥊

Lehetek profi bokszoló?🥊

Figyelt kérdés

15 és fél évesen elkezdtem bokszra járni, azzal a céllal hogy profi versenyző legyek.

Heti 2x járok edzésre, 1hónapja járok edzésre,egy fél éve gyakorlok otthon, zsákolás, ugrókötelezés,sparring ismerősökkel.

Lehet esélyem hogy profi legyek?

180cm vagyok 70kg

Kezem hosszú, lábam gyors.

Nagyon motivált vagyok,és egyszerűen imádom, lelkesedek a sport iránt.

Jelenleg egy gyengébb helyre járok bokszolni,csak ezt engedhetem meg magamnak mert ez van csak a közelben.

Amint meglesz a jogsim és autom is lesz elmennék egy komolyabb helyre, ahol kemény az edzés és komolyság van.

Az edző mondhatni nem foglalkozik külön senkivel.

Tartja a csoportos edzést mindenkinek.

Lehetek profi bokszoló?

Milyen helyeket ajánlotok ahol profik is edzenek?



2020. máj. 17. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Profi bokszol bárki lehet. Én is voltam pedig egy bokszedzésen sem vettem részt soha. Én MMA-ztam de elintézték a papírokat és jártam ki Németországba profi meccsekre 1500 euróért lefeküdni. Elég sokan csinálják.
2020. máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ja
2020. máj. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első

Hogy érted hogy lefeküdni?

2020. máj. 17. 23:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Habár nem én vagyok az egyes, de elég egyértelmű mire gondol: kap egy szép összeget azért hogy ringbe lépjen, majd pár ütés után hagyja magát kiütni az esélyesebb (vagy éppen esélytelenebb) ellenféllel szemben. Fogadóirodák sokat kaszálhatnak ilyeneken, és ő is jól jár, azért 1500 euró egy meccsért akárhonnan nézzük nem rossz.
2020. máj. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az gáz lehet hogy direkt kiütöd magad.
2020. máj. 18. 09:25
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

5

Nem akarlak elkeseríteni de a profi bunyó 95%-a erről szól. Aki ebből él annak kell egy fix megélhetés, nem lehet két hetente bokszolni 45 éves korodig, de még az sem lenne elég hogy nyugdíjas korodig eleget kuporgass össze. Odamész lefekszel, kifizetnek. Ha elég látványos akkor még egy kis bónuszt is hozzád vágnak. Több értelme van mint 30 éves korodra hülyére veretni magad a semmiért.

2020. máj. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csaj vagy, nagyobb a sansz.
2023. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!