Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Milyen szinten ajánlott...

Milyen szinten ajánlott elindulni kung fu versenyen?

Figyelt kérdés
Wing chun és shaolin versenyek vannak ugye Magyarországon, egymás elleni harc kategóriában és az lenne a kérdésem hogy nagyjából milyen szintet kell képviselni az ezeken való eredményes elinduláshoz?

2020. jún. 21. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj azt próbáld ki.
2020. jún. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Humbug stílusok. Józsi a kocsmából is erősen megizzasztaná őket.
2020. jún. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A második válaszolóval egyáltalán nem értek egyet, de nyugodtan ki lehet hívni egy mestert, vagy legalább valakit aki már pár éve csinálja, hogy a saját bőrödön tapasztald meg😀
2020. jún. 29. 12:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudom kicsit off, de mégis hogy kell elképzelni egy ilyen versenyt? Mert itt gyakorin mindig azzal érvelnek, hogy azért nincs bunyó az edzéseiken, mert ezek halálos technikák és még véletlenül megölik egymást. Szóval akkor versenyen hogy harcoltok egymás ellen?
2020. júl. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Versenyen védőfelszerelés van azonkívül full-contact, nem tudom te hova jársz edzésre de nálunk ott is van harc, mégha csak semi-contact is
2020. júl. 19. 21:17
 6/6 anonim ***** válasza:
A semi-contact az olyan is. Azóta utána jártam kicsit és akkor a kérdésem, hogy csak nekem tűnik ez egy kick-box light-contact versenynek?
2020. júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!