Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Sergio Pérez mire lenne képes...

Sergio Pérez mire lenne képes egy top autóval?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehetne világbajnok mondjuk egy Mercedesben, Red Bullban vagy (egy mostaninál jobb) Ferrariban?

2020. júl. 31. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyilván ez sok mindentől függ. Azt gondolom a középszernél jobb pilóta, de nem klasszis. Szóval szerintem azonos feltételek mellett se Hamilton, se Verstappen, se Leclerc mellett nem tudna világbajnok lenni ha az autó erőssége adott lenne rá.

Az persze más kérdés, hogyha egy toronymagasan domináló csapatba ültetnék be pl. jelen állás szerint nem Hamilton mellé, hanem Hamilton helyére akkor nagy csatában kinézem belőle, hogy le tudná győzni Bottast és világbajnok lenne. De ugyanígy legyőzné szerintem Albont vagy a jelenlegi Vettelt is ha a Red Bull vagy a Ferrari dominálna.

De valljuk be erre azért nem sok esély van, hogy a domináló csapat top versenyzőjét lecseréljék Pérezre. Szerintem ha nem történik csoda akkor sosem lesz világbajnok, de még a cím közelébe se fog eljutni.

2020. aug. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egész jó volt 1-es meglátása.
2021. dec. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen mai napig igaz.. Ugy mondom hogy bírom Perezt.
2023. márc. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!