Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ha Lewis Hamilton visszavonuln...

Ha Lewis Hamilton visszavonulna a 2021-es F1 szezon előtt, és George Russell érkezne a helyére, akkor ki lenne idén a világbajnok?

Figyelt kérdés

Szerintem már lejárt Hamilton ideje, már szinte mindent bezsebelt, és itt az ideje, hogy visszavonuljon és végre nyílt legyen a világbajnoki címért folyó verseny. Főleg, amilyen követeléseket szeretne a Mercedes iránt, azért az kicsit sok...

Én személy szerint egy hisztis p*csának tartom, és a F1 is sokkal izgalmasabb lenne, ha visszavonulva.



2021. jan. 7. 16:40
A kérdező szavazást indított:
Valtteri Bottas
George Russell
Max Verstappen
Valaki más
46 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem akkor is Hamilton.
2021. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ki lenne a világbajnok, sosem lehet megmondani.

Mercedes indul a legjobb eséllyel idén is, valszeg ők adják a vilagbajnokot.

2021. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 terminator9000 ***** válasza:
65%
Talán az Aston Martin megfogja szorongatni őket de kitudja, énmég a Red Bull ba is bízok
2021. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
34%
Egyetértek minden szavaddal, Hamilton egy hisztis aktivista, mint egy VB-re méltó autóversenyző. :D Russel FTW.
2021. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Ha Bottason kívül senki nem indulna, akkor se fogadnék rá, hogy ő lenne a világbajnok.
2021. jan. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Azért van egy nagy ellentmondás abban amit írsz. Már maga a kérdés is arra utal, hogy HA Hamilton visszavonul akkor ki lesz a bajnok (szóval mivel ha nem vonul vissza valószínű ő). Hamilton ideje szerinted lejárt, de az F1 akkor izgalmasabb és nyíltabb lesz ha ő nincs...Magyarul tehát mégse járt le az ideje mert ha marad nem lesznek izgalmas futamok mert idén is behúzza a győzelmeket és a vb-t?

Na de a pontos kérdésre válaszolva szerintem is jóval szorosabb lenne. Verstappen már 2020-ban is verte volna Bottast ha nincs annyi önhibáján kívüli nullázása (tudom nincs ha), szóval maga a Mercédesz autó azért verhető. Tételezzük fel, hogy mindhárom bajnokesélyest (Russel, Bottas, Verstappen) egyformán súlytják egész évben a kiesések. Verstappen szerintem az egyik Merci előtt végezne. Most az a kérdés, hogy Russel mennyire tudná Hamilton szintjét hozni, vagy mennyire bírná a nyomást egy vb. címért folytatott csatában Verstappen ellen. Azért láttunk már versenyzőket szétesni, vagy gyengén teljesíteni ilyen szituációban. Tippelni nem tudnék, de szerintem szoros lenne Verstappen és valamelyik Merci pilóta (talán inkább Russel) között.

2021. jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Schumachernél tök ugyanez volt, rengetegen a 'p*csába' kívánták már őt az f1-ből, mert mindig nyert, emlékszem, a tippmix-en kb 1.05 volt a szorzója.

Hamilton SZERINTEM nem akkora géniusz, mint Sumi volt, de azért nem tökkelütött hülye, hogy a 8. vb-cím küszöbén vonuljon vissza!

Az f1-nek az lenne a legjobb, a mi szempontunkból, ha Hamilton egy másik csapatban indulna, nem pedig a merci-ben.

A kérdésre a tippem: Verstappen.

2021. jan. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%

6

Hamilton semmi extrát nem csinál már. Nem emelkedik ki a mezőnyből, egyszerűen egy legjobb autó van alatta, meg van egy futottak még kategóriás csapattársa. Ennyi. Most halmozhatja egymásra a rekordokat, de bármelyik középszer tudná ezt a szintet. Ez már csak toto Hamiltonhoz való homoerotikus vonzódásának köszönhető, hogy még mindig ott van ahol van.

2021. jan. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Russell eddigi teljesítménye vitán felül kiváló, nagyon szívesen látnám jó autóban, de akkor is van egy-két dolog, amit még nem tudunk róla. Például hogy mennyire bírná a világbajnoki esélyességgel járó nyomást. Hamiltont meg lehet nem szeretni, nekem sem épp a szívem csücske, de az elmúlt évek mezőnyéből nem tudok nála jobb versenyzőt mondani, Verstappennel együtt egyszerűen más ligát alkotnak (és ez elég bosszantó érzés, főleg, ha az ember más versenyzőknek szurkol).
2021. jan. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
74%
A legjobb pilóta Verstappen. Ha ő is Mercedesben lenne, akkor nem Hamilton lenne a bajnok (bár valszeg elmenne más csapathoz vagy visszavonulna, mert nagy égés lenne, ha ők ketten egyforma autóval versenyeznének).
2021. jan. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!