Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szeretnék versenyszerűen...

Szeretnék versenyszerűen pókerezni és arra vagyok kíváncsi hogy mit kell ehhez tennem?

Figyelt kérdés
Tehát lehet valahol jelentkezni versenyekre meg hogy kerülhetnék be akár a WSOP-be?
2010. aug. 14. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudsz egyáltalán pókerezni?

Mert az nem árt. :DD

Nade a viccet félre téve:

Interneten sok selejtező van ingyenes, kis pénze, nagy pénzes, nagyon nagy pénzes.Választhatsz: Átjutsz pár selejtezőkörön vagy egyből a főversenyre nevezel.Persze helyszínen is nevezhetsz de akkor te állod az útiköltséget, szállást stb.

Ha netről jutsz be, kapod a verseny nevezés díjat, meg útiköltség és szállástámogatást is (általában, nem mindenhol)

Valami még?

2010. aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehetőleg élőben játssz freez out,vagy sit n go versenyeken.Minden pókerklubban kb óránként indul egy.

És mindig tartsd nyilván a pozitív-negatív mérleged!

2010. aug. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, kedves kérdező, hogy mennyire vágod a pókert, de elárulom, pénzben játszák. A WSOP ME-n is 10000dolcsi a nevezés, 2,2millió forint. nincs más dolgod, mint leszurkolni a Rio pénztárában, és versenyző vagy. De vannak olcsóbb versenyek is, 1500, 5000 dolláros eventek.


De vannak hazai versenyek is, pl BPO, ide félmilla alatt már megvan a buyin. Ha nincs ennyid, a verseny közeledtével mindig vannak szatelitek, ahonnan elég kedvező áron be lehet jutni, 20k-50k környékén vannak ezek.


Ha meg jól pókerezel, akkor ezek a nevezési díjak nem jelentenek nagy megterhelést a pénztárcádnak...

2010. aug. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudtommal Moneymaker is egy 30 valahány dolláros szatelitet nyert meg és jutott be a WSOP-re
2010. aug. 14. 22:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Moneymakernek akkora mákja volt, mint ha lottón nyert volna. évente 100-ával jutnak be 30 (vagy kevesebb) dolcsis szatelitekről, mégse ők nyernek. Monemaker azóta se mutatott semmit. Egy lucky fish volt, aki pont jól jött a pókernek marketingszempontból.


Persze arról nem szól a fáma, hogy hányadik 30 dolcsis szatelitről jutott be... tavaly én is voltam BPO-n, kb 70k ment el szatelitre a csokipókeren, mire bejutottam. És ez szerencse volt, mert messze nincs ekkora ROI-m, ez 400%nak felel meg.


Másrészt, csak felvilágosításképpen, ha 30 dolcsis turikat játszol, vagy SNGket, ahhoz legalább 50, de inkább 100 -200buyin bankroll kell. mer a pókerben a nyereség hosszútávon jön ki csak. szal, hogy ezen a limiten játsz, kell egy milla. nem keveset kell ezért grindelni.


ha 30as limiten tolod, és hosszútávon van 10%ROI-d, (ami nagyon jónak mondható)akkor is legalább napi 15 gamát kell tolnod, hiszen egy darabon csak 3 dolcsit keresel. napi 10 turival is csak 1000 dolcsit keresel havonta. 10es ROI mellett, ha a nyereséged csak 3, akkor napi 30 kell az ezer dolcsihoz (azért írok ezrest, mer abból lehet megélni ma kb magyarországon) Tudod milyen sok grind ez?

2010. aug. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!