Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Noi fitness bikini modellkedes...

Noi fitness bikini modellkedeshez erdemes inkabb kulon napokat tartani egyes testrészekre (fenek, hat stb) vagy egesz testes edzesek is jok?

Figyelt kérdés
Nyilvan rgesz testnel kevesebb jut az adott reszre egyszerre de minden alkalommal mozgatva van, masik esetben forditva

2021. febr. 3. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdőknek teljes testes edzés javasolt heti 2, de inkább 3 alkalommal.
2021. febr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egybol bikinre szeretnel bekeszulni ugy h nem is edzettel eddig? Vagy mar van egy alap? Verseny szinten mar nincs teljes test edzes. Tobb odafigyelest igenyel egy izomcsoport. De ezt edzo melett szokas csinalni aki teljesen radszabja az edzest meg a kajat es valtoztat rajta ha ugy latja. Meg kozbe megtanitja a szinpadi mozgast.
2021. febr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem edzettem valoban , de szerintem jo a kiindulasi alap.

Viszont amugy is hosszu tavban gondolkozok 1-2 ev minimum, nem 3-4 honap mulve szeretnek eredmenyt az egesztol.

2021. febr. 3. 23:55
 4/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg probalok minel tobbet megtudni a sologrol es erdeklodni , olcasgatni. Mielott “belevagnek” szeretnek elotte egyenileg is edzeni, meg csak ugy amugy is hogy jobb alakom legyen.
2021. febr. 3. 23:56
 5/7 A kérdező kommentje:

Dologrol, olvasgatni


Csak nemregiben figyeltem fel erre az egeszre es egyre jobban megtetszik naprol napra es tobbet gondolkodok rajta.

2021. febr. 3. 23:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
En ferfi vagyok de van bikini modell ismerosom. Neha edzettunk is egyutt. Egy versenye volt eddig es meg is nyerte :) altalaba edzovel edzett. 1-2 ev utan keszult fel a versenyre. Alapbol is nagyon szep lany. Van heti 2-3 labnapja meg 2 felsotest. Kisebb sulyokkal edz de nagyon szepen, koncentraltan. Amikor egyutt labaztunk guggoltunk, labtoloztunk, volt merev labas felhuzas, rament vmi popsi gepre en még feszitoztem, aztan fekvo hajlitoztunk meg vadli. Masik nap hataztunk. Lehuztunk szelesen, szuken, merev karos, meg 2 fele evezes. 3. Nap vallbol nyomas oldalemeles, bicepsz, tricepsz. Edzes vegen mindig has meg kardio. Persze neki kis sulyok meg nagy ismetles de kb ugyanugy edzenek mint barmelyik testepito. De van athletices csaj haverom is. Az egy allat :D. o izmosabb de még csini. Es rohadt eros.. sok csavot odaver a kiscsaj :D a figure-rol mar nem is beszelve de az nekem mar nem noies.
2021. febr. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2021. febr. 4. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!