Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fitnesz modellkedés elkezdése...

Fitnesz modellkedés elkezdése hogyan? Többi kérdés lent.

Figyelt kérdés

Kicsi korom óta sportolok, 2 éve pedig kifejezetten izomépítő edzést csinálok, mivel egész jól kialakultam, arra gondoltam kipróbálnám magam egy versenyen, persze előtte még lenne egy kifejezetten arra készülős időszak.

A kérdéseim pedig,hogy egyéni indulóként szoktak-e jelentkezni és mennyire számít, így is esélyes vagyok? Arra sajnos nincsen pénzem, hogy neves terembe eljárjak, ahol ilyen csajokat edzenek. Személyi edzőm sincs, ez is baj? Így amatőrként elsőnek milyen versenyre jelentkezhetek egyáltalán? Korhatár az van, vagy hány éves korig jelentkeznek? Ha még tudtok hasznos infóval szolgálni, annak is örülök. Köszi!



2014. márc. 2. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:

aki versenyez már pár éve,ismeri a versenyek világát az fel tud készülni simán egyéniben is.

de van ilyen,hogy rád készített egyedi fellépő ruha bikini,cipő,smink,barnító,pózok kigyakorlása,verseny kiválasztása.

ezért kellene egy olyan edző útmutatása,aki ebben otthon van.

aztán ha te is eligazodsz már ebben a világban,akkor meg boldogulsz magadban is.

2014. márc. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Akkor lehet hagyom most még, mert jelenleg nem tudnék kifizetni egy edzőt:(
2014. márc. 2. 18:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Az edző még a legkevesebb. Ha versenyre készülsz, ott benne van a normális diéta és a táplálékkiegészítők. Ezek jelentik a nagyobb költségeket.
2014. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!