Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Melyik szinkronúszó egyesület...

Melyik szinkronúszó egyesület a jobb: BVSC és az Aqua SE Budapesten és miért? ( BVSC, Aqua SE stb? ) Közelség miatt a BVSC és az Aqua SE jönne szóba, vagy nyitott vagyok másra is

Figyelt kérdés
Kislányom 6 éves, szeretne szinkronúszást tanulni, egyelőre még semmilyen előképzettsége nincs, úszni fog majd járni,amint el tudjuk kezdeni

2021. márc. 19. 07:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tud a kislánya úszni akkor nem fogják felveni.De én BVSC mellett vagyok a verenyeken ők nagyon jó eredményeket hoznak.Meg nagyon jó a csapat meg az edzők.
2021. márc. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy elso a biztos uszas tudas,mar egyeztettem is korabban de megmondtak.Nijcs semmirol lekesve.
2021. márc. 19. 09:32
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt fent van az összes szinkronúszó egyesület. Mi lenne nálatok a cél, versenyek vagy hobbi? Ha nem kimondottan a versenyzés én nem mondanám a BVSC-t. Náluk nagyon komolyan veszik, több versenyen is láttam őket. Az eredményeik nagyon jók, de én nem értek egyet minden módszerükkel, néha nem a leggyerekbarátabb. Az Aqua-nak az edzői a válogatott mellett is edzők, náluk is vannak eredmények, őket még soha nem láttam 1-1 gyerekkel ordítani a versenyen hozott teljesítményért... Nem akarok egyik ellen sem beszélni, amelyik nektek a szimpatikusabb közelebb van... Mindenféleképpen nézzétek meg az edzéseket, ha van rá lehetőség. Neked és a lányodnak is segítség lesz a döntésben. Láthatjátok az edzőket "munka" közben és a közösséget is. Mert ugye az is fontos, hogy kik lesznek a csapattársak. A szövetség honlapján/ facebookon ha olvasgatsz, láthatod az eredményeket, honnan mennyi versenyző lett behívva a válogatottba... Versenyekről is sok kép/ videó van kint (Szőke Zsuzsánál is). Vagy karácsony alkalmából egyes klubbok is küldtek be videót és azok nagyjából betekintést engednek a csapatra vagy egy részére... Gondoljátok át és nézzétek meg a szimpatikusakat.

2021. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Aqua! Én is oda vittem, mikot nem tudott úszni, nagyon aranyosan fogadtáj, megtanították, és szépen fejlődik, érdemes lenne megnézni!!
2021. márc. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mikor* fogadták* bocsi siettem!
2021. márc. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazából mindkettő Egyesületnél érdeklődtem.


Az Aqua azért volt szimpatikusabb,mert részletesebb tájékoztatót kaptam.

Elvileg ott azt mondták hogy ezt nem lehet hobbi szinten művelni.


A BVSC-nél persze vonzóak az eredmények, de kemény munka lehet/ van mögötte. Belehajszolni nem szeretném a kislányomat.

Valóban jó lenne látni 1-1 edzést,mert meghatározó lehet a csapat. Ez valóban nagyon jó ötlet.

Köszönöm az eddigi válaszokat

2021. márc. 22. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!