Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » NASCAR-ban ha egy baleset...

NASCAR-ban ha egy baleset elkerülése érdekében a versenyző kihajt/kicsúszik a pit road-ra, akkor milyen szabályok érvényesek rá?

Figyelt kérdés

Pl. olyankor a sebességkorlát érvényben van és csak akkor nem, ha csúszásban van az autó és nem tud lelassítani gyorsan emiatt? És olyankor szabályos kiállni kerékcserére, tankolásra meg javításra?


Nem találtam erről sehol semmit, szóval gondoltam, megkérdezem itt, hátha van valaki, aki tudja. Lehet túlgondolom, de ezen megakadtam. :D



2021. márc. 26. 08:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Oké, a #7-esnek is köszönöm a válaszát! :)
2021. márc. 28. 00:23
 12/18 anonim ***** válasza:

#10 Ha te írtad,a korábbi válaszok valamelyikét akkor én is tudnék mesélni,hogy miben vagy tudatlan......


10-15 évről volt szó,értelmezd már a szöveget és az összképet,az utóbbi 15 évben mindig volt speed limit,ezt jelentette a válaszom rosszul fogalmaztam ez tény,de ettől függetlenül nem hazudok,én elhiszem hogy nálatok,meg minden más kevesebb intelligencia szinttel rendelkező embernél otthon az szokás hogy egy hazug parasztnak van kikiáltva az aki egyszer elír/hibázik valamit,de én azért nem ezen a szinten vagyok szerencsére

2021. márc. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

12

Az a baj, hogy mindenki láthatja hogy mit írtál és azt is hogy hazudozol, meg hogy tudatlan vagy. De semmi gond vergődj csak.

2021. márc. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

13


Hát figyelj,hogy ha valaki azért leírna hazugnak mert rosszul fogalmaztam meg valamit annak pont annyi az értelmi szintje mint neked,(50 IQ-kb)


Nem mintha te többet tudnál a témában csak kb:így akarod takarni azokat a pontatlan információkat amiket írtál a 2. vagy a 3. válaszban,bár mondjuk én nem tartalak hazugnak mert ott hülyeséget írtál,mint mondtam én nem vagyok azon a szinten

2021. márc. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
lárifári
2021. márc. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

#13


Ha nem tudod elnézni, hogy vannak nálad értelmesebb emberek, akkor azt máshol tedd már, legyél szíves. Neki is van hibája, elírta, kész. De neked ezt ki kell emelned, mert ő "hazudik". Persze, én értem, hogy valamibe mindig bele kell kötnötök nektek, ilyen típusú embereknek, de nee, ember, nagyon gáz. Maradj csöndben, azt ennyi, te is értelmesebbnek fogsz tűnni.

Mielőtt jönnél szidni engem, hogy én is egy nagy trágya vagyok, azelőtt mondanám, neked, hogy a 15-ös válaszoddal totál leírtad magad, látom, hogy direkt csinálod, szóval nem fogok válaszolni, felejtsd is el.


A másik válaszolónak megint köszönöm a segítséget a kérdésemmel kapcsolatban. :)

2021. márc. 28. 12:35
 17/18 anonim ***** válasza:

#Kérdező


Szívesen,remélem tudtam segíteni a kérdéseddel kapcsolatban,sajnálom viszont a magam részéről is ezt a "közjátékot" tudom pontosan én is,hogy nem kéne az ilyen trolloknak figyelmet adni,csak hát kicsit elragadtattam magamat én is,remélem az ilyen emberek valójában tényleg csak valami unatkozó kiskorú trollok,mert ha valaki ezt felnőtként csinálja full komolyan ott elég komoly gondok lehetnek......Néha én szégyenlem magam az ilyen alakok miatt..

2021. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Nem te tehetsz róla, te így reagálod le és kész.


Képzeld, ezek felnőttek ám legtöbb esetben. Sajnos az intelligencia egy vicces állatfaj, nem tudsz vele mit kezdeni. :/

2021. márc. 28. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!