Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Elérhető még ez az álom?

Elérhető még ez az álom?

Figyelt kérdés
22 éves leszek ebben az évben. Már 6 évesen érdekelt a foci és az úszás. A suliban volt is rá lehetőség. Heti három edzés volt. Nagyon imádtam. Majd 2 hét után anyum azt mondta hogy nem járhatok mert nincs buszunk hazafelé. Utólag megnéztem, hogy minden órában lett volna buszunk haza. 15 percre laktunk busszal a sulitól egy másik faluban. Láttam, hogy mindenki focizik és úszó edzésekre jár én pedig nem. Nagyon rossz volt. Később mikor közép sulis lettem mindenki profi volt csak én voltam béna. Ezért én soha nem játszottam velük tesi órán. Bénának éreztem magam. Így nagyon sok fiúval nem is tudtam "bandázni" mert nem voltam a csapatukba. Elvoltak nélkülem. Tudom, hogy a fociról már lekéstem versenyszinten,de úszásról lehet még szó? Lehet profit ha elhatározom magam? Indulhatok versenyekre?
2021. ápr. 19. 03:57
 1/2 anonim ***** válasza:
hogy mondjam el finoman, hogy nem?
2021. ápr. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát...

A versenyszintű focira nagyobb esélyed van (mondjuk egy NB2-3 szint), mint az úszásra.

Úszásnál esélytelen 22 évesen kezdve, hogy behozd a lemaradásodat, mielőtt kiöregednél.

Focinál azért láttunk olyanokat, akik 18-20 évesen kezdték el komolyabban a dolgot, és bekerültek akár top bajnokságokba. De azért itt sem beszélünk hatalmas esélyekről sajna...

2021. ápr. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!