Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Az idén rendezett sportesemény...

Az idén rendezett sporteseményeknek (olimpia, Foci EB, úszó EB stb.) miért 2020 van a nevében?

Figyelt kérdés
Most is látom az úszó EB-n, meg olvasom Wikipédián meg több helyen a közelgő nagy világeseményeknél (olimpia, foci EB és társaik), hogy azok az események amiket tavaly rendeztek volna de a járvány miatt csak idén lehet őket végül megrendezni, azoknak a nevében benne maradt az hogy 2020, a 2021 helyett. Ez miért van? EZ így megtévesztő, hiszen nem 2020-ban kerülnek megrendezésre, márpedig az évszám a sportesemények nevében azt az évet jelöli amikor megrendezésre kerültek. Akkor miért 2020-as úszó EB 2021 májusának közepén?

2021. máj. 17. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Én is ugyan ezt néztem, tökre értetlen fejjel. Szóval követem a kérdést:)
2021. máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Mert ez a 2020-as EB, csak 2021-ben rendezik. Tekintsetek úgy rá, mint az esemény címére.

Nem változott ez EB-k ütemezése, ez egy kivétel.

2021. máj. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Egy sportesemény gyakorlatilag egy brand is, vagyis rányomtatták rengeteg pólóra, bögrére, sálra, stb.
2021. máj. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Mert csak halasztva lettek és emiatt nem változott az EB és olimpia rendezési éve a következő évekre, nem éri meg ezekbe belenyúlni, mert zavar lesz a rendszerben. Mindenki tudja hány évente rendezik a versenyeket, rosszul jönne ki bármilyen kiírásban is. Illetve ami miatt biztos nem írják át, hogy a molinók és kb minden már le lett gyártva az előző évre. Illetve nincsen 2021-es vizes EB vagy foci EB vagy Olimpia, ezek a 2020-as év versenyei, csak a covid bezavart. De az vizes EB senkit sem zavart, hogy mi van kiírva évszámnak, nekem sem ez jutott eszembe ott helyben, illetve a sportolóknak és a többi jelenlévőnek sem, egyenlőre örül mindenki, hogy vannak végre versenyek. Ezen leginkább csak a szurkolók akadtak fent, hogy 2021-ben 2020-as felirat van
2021. jún. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!