Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ha a fociból minden bajnokság...

Ha a fociból minden bajnokság aktív, és más sportágak (pl. tenisz, Forma-1 stb.) mehetnek, akkor a foci EB, olimpia, úszó-EB stb. miért nem?

Figyelt kérdés

Nekem ez nagyon furcsa. Oké hogy járvány van, de rengeteg sportág van ami ennek ellenére aktív. A fociban kb. minden nemzetnél zajlik a bajnokság. Emellett folyton van tenisz, nemsokára indul a Forma-1, van kézilabda, meg csomó minden.

Akkor azt nem értem, a foci EB (pláne hogy más focimeccsek meg zajlanak), az úszó EB, illetve leginkább az olimpia megrendezése miért kérdés?

Oké, tudom hogy zárt kapuk mögött kéne lennie, de miért, a BL-t, a Forma-1-es futamokat vagy az Australian Opent azt nem nézők előtt rendezik normál esetben? Most ez van, egyszer a történelemben nem lennének nézők az olimpián, na bumm. Vagy a foci EB-nek pláne mi akadálya van? Rendezzék nézők nélkül, attól még ugyanúgy foci EB lenne.

Nem értem most ezen múlik? Mert ha igen akkor hogy van az hogy az összes bajnokság az meg zajlik? Vagy a tenisznél ott nem számít ha nincs néző? Meg a kézilabdánál? Kosárlabdánál? Csak a cselgáncsnál, a golfnál meg a sportlövészetnél az olimpián, amit a helyszínen amúgy se néz a kutya se, mindenki csak a tévében?



2021. márc. 2. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
kiba.szott nagy háttérszervezés van egy olimpián nem csak a sportolókról van szó olimpiai falu megszervezés fenntartás oda kisérő személyzetet:masszőr pszihológus edző orvos stb:stáb-fogadni nyugodtan zökenőmentesen elhelyezni írtó munka-mindenkit le kel, kovidozni...versenybírók szervezők pályamunkások karbantartók-jó lehet biztonságiak kisebb igény mert nincs néző-de ez irtó feladat-felkészültség stb-a sportversenyzés csak egy része...persze értem amit mondassz-
2021. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mondjuk van egy Magyar versenyzők:160-190-ennek a háromszorosára duzzad a kisérő ellátó-ezt szorozd be 150-200 induló nem zettel-pályafenntartók szakik rendezők sportbírok8mondjuk ennek a nagyrésze hazai japán...)
2021. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!