Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit gondolsz arról, hogy az...

Mit gondolsz arról, hogy az Exatlon Gréti és Bálint nyert?

Figyelt kérdés
Szerintem Gréti megérdemelte, és az meg sajnos egyértelmű volt, hogy Bálint nyer

2021. jún. 5. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Én teljesen elfogadom a véleményed, de én pont fordítva gondolom. Nekem Gréti nagyon nem volt szimpatikus, mióta megjött (de a Dóri-Gréti döntőben azért inkább neki szurkoltam, mint Dórinak). Bálint viszont nagyon megérdemelte szerintem, az elejétől fogva ott volt és küzdött, és nekem az is nagyon szimpatikus volt, hogy bár végig tartotta a legjobb statisztikát a kihívók közül mégsem szállt el magától, nem lett nagyképű. Megkérdezhetem neked miért nem szimpatikus Bálint?
2021. jún. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 nekem szinpatikus volt Bálint is és négyleg egy nagyon nagy küzdő, az elejétől végig csinálta. Csak azért örültem volna, ha lett volna benne egy kis izgalom, hogy ki nyer. De Bálint olyan jóó játékos volt, hogy egyértelmű volt, hogy ő nyer. Remélem így kicsit érthetőbb lett amit leírtam :-)
2021. jún. 6. 09:38
 3/6 anonim válasza:
76%
Szerintem mindketten nagyon megérdemeltek :) Bálint az egész évadot végigkuzdotte, egyedüliként, elejetol tolta és egy napot nem pihent.. Nagyon tehetséges, valamint szimpatikus hogy milyen szerény maradt. Greti pedig hihetetlenül fegyelmezett, látszik az alakjan, hogy rengeteget időt és energiát öl az edzesbe és tisztán étkezi.
2021. jún. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 tökéletesen igazad van
2021. jún. 7. 17:31
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Én ugyan Bajnok szurkoló vagyok, de teljesen megérdemelten nyertek.

Viszont maga az évad sajnos elég egyhangú lett a végére, nagyon a Kihívók felé billent a mérleg, amibe jelentős szerepet játszott, hogy sok sérült volt a Bajnokoknál, akik közül Lilkót és Krisztiánt sokáig ültették, és amikor elküldték őket, már nem volt utánpótlás. Ha legalább kettejüket tudták volna még időben pótolni, izgalmasabb is lehetett volna az utolsó hét, ugyanakkor Gréti és Bálint ügyességét mindezek ellenére sem kérdőjelezem meg.

2021. jún. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
Azért meredek a versenyek, olimpiák kategóriába írni ezt a kérdést.. Ez egy valóságshow..
2021. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!