Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Az alábbi magyar sportolók...

Az alábbi magyar sportolók közül kinek van a legnagyobb esélye olimpiai bajnoknak lennie a mostani olimpián?

Figyelt kérdés
Már csak pár hét és olimpia, hogy látjátok, az alábbiak közül kinek lehetnek a legjobb esélyei olimpiai bajnoknak lenni?

2021. júl. 2. 17:24
A kérdező szavazást indított:
Szilágyi Áron
Hosszú Katinka
Kapás Boglárka
Milák Kristóf
Késely Ajna
Kozák Danuta
Péni István
női vízilabda-válogatott
férfi vízliabda-válogatott
más (kommentben)
16 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
13%

Szilágyi, meg Hosszú. Ők ketten igazi nagy magyar sportolók.

A többiekről azt se tudom, kik..

🇭🇺🇭🇺🇭🇺🇭🇺🇭🇺🇭🇺🇭🇺🇭🇺

2021. júl. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Remelem Peni nem lesz olimpiai bajnok.Hosszu es Kozakban biztos vagyok.A tobbiek talan,illetve lehet egy - ket meglepetes erem (ottusa,birkozas,vitorlazas).
2021. júl. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Pont hogy Hosszu Katinka nem olyan nagy favorit. Egyik szamaban sem vezeti a ranglistat iden. Egyaltalan nincs jo formaban. Pl 400 vegyesen 4.36ot uszik, majdnem 10mpre a sajat rekordjatol..



A legnagyobb eselyesunk az Milak Kristof. Olyan 2mpcel mindenkinel jobb, ha megússza az 1,52on beluli idot akkor nem verik meg. Es ezt legutobb az ebn siman meguszta pedig messze volt a csucsformatol.



Kozak is eselyes de kozel sem akkora favorit mint 16ban..


Kapas sem a fo favorit, az amcsi bajnoksagban most úsztak 2,05os idot, es egy kinainak is van ilyen ideje. Kapas jelenkeg 2,06,50et tud.

2021. júl. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem Hosszú Katinka már kezd egy kicsit kiöregedni, bár magánszemélyként nem momdanám egyáltalán idősnek, de a versenysporthoz már igen. Nyilván megnehezíti a dolgát, hogy közben volt válás, emiatt edzőt is kellett váltania stb. Viszont láttunk már pozitív és negatív csodákat is, szerintem ha összeszedi magát még simán benne van legalább egy dobogós helyezés.
2021. júl. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kozák, Milák, Kenderesi

(nyilván Szilágyit már nem írom...:D)

2021. júl. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!