Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy magyar boxoló feltudná...

Egy magyar boxoló feltudná magát küzdeni a legnagyobbak közé?

Figyelt kérdés
Pl: Floyd Mayweather Manny Pacquiao stb..

2016. máj. 26. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha kezdettől fogva meglenne minden hozzá, rengeteg pénz meg idő és nagyon nagy tehetség, akkor esetleg.

De a külföldi profi box az egy teljesen más világ.

A csonttörő Jani kiment bokszolni valami nagyágyúval, kevesebb mint 1 perc alatt ki is kapott.

Nehéz kérdés.

2016. máj. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Más súlycsoportban volt már rá példa, miért ne lehetne
2016. máj. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetne, attól hogy magyar vagy még lehetsz eladható.
2016. máj. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Simán.
2016. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"A csonttörő Jani kiment bokszolni valami nagyágyúval, kevesebb mint 1 perc alatt ki is kapott.

Nehéz kérdés."


Nem akarok okoskodni, de az egy "érdekes" meccs volt. Nézd meg a meccset megint, és amikor lerogy látni fogod a lényeget.

2016. máj. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös:Mire gondolsz konkrétan?Szerinted bunda volt?

Megnézem majd újra, csak most korlátozott netem van és nem igazán tudok youtubeozni.

2016. máj. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem mondom ki, hogy bunda volt, de nekem gyanús ez az egész. Barrios sem volt rossz bokszoló, de nekem ez túl könnyűnek tűnt.
2016. máj. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Insideboxer01 válasza:
Az egy kegyetlen lengőbordás ütés volt, látunk ilyet többször is... Pl Ajtainak is volt egy hasonló leütéses veresége. De amúgy azt lehet észre venni h az a magyar boxoló aki itt nevelkedik profiboxban magyarországon és mondjuk a legjobb, az nem tól valószínű, hogy kint is jól fog teljesíteni, mert nem találkozik olyan kaliberű ellenfelekkel akik megütik azt a szintet ami külföldre kell... Azok szoktak tényleg sikeresek lenni akiknek komoly az amatőr múltjuk, de még az sem garantált siker külföldön, mert ott még + el kell adnod magad...
2016. szept. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!