Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ricciardonak miért nem fekszik...

Ricciardonak miért nem fekszik a McLaren?

Figyelt kérdés

2021. júl. 9. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom. Nekem miért nem tetszett egy szürke Omega karóra, amit tegnap láttam?
2021. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert az ízlés kérdése, ez pedig nem.
2021. júl. 9. 11:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a jobban kezelhető autókból tud többet kihozni. McLarenhez túl öreg
2021. júl. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:54


Elnézést kell kérnem, mea culpa, félreolvastam a kérdésed. Sorry:(

2021. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmi gond, előfordul. :)
2021. júl. 9. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem passzol a vezetési stílusához. Azt tudom elképzelni, hogy ugyanaz a helyzet mint a Red Bullnál a kettes számú pilóták esete (Perez, Gasly, Albon, ők mind csúnyán kikaptak Verstappentől), csak itt Norrisra építették rá az autót, és jó eséllyel Ricciardo és Norris vezetési stílusa, érzékenysége, preferenciái eltérnek. Meg ugye azért idő is kell belerázódni egy új közegbe, bár az tény hogy ez az idei átigazolók közül messze Ricciardonak megy a legrosszabbul, Sainz már nagyon jól megy, Vettel és Perez is felvették nagyjából a ritmust, és Alonso is villog már pár futam óta, egyedül RIC szenved még mindig.
2021. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Mert Ricciardo nem egy kiemelkedő versenyző. Meg a sok csapatváltással ki is égett szerintem. Egyre frusztráltabb egyre több a hiba, egyre kevésbé megy neki. Lassan a pályafutása vége felé közeledik jó indulattal is max benne van 3-4 szezon és esélytelen, hogy bármit is elérjen már. Ez szerintem egyre jobban zavarja. Ha nem veszik össze a McLaren vezetésével, akkor itt eltöltheti az utolsó éveit, de így hogy a nagybetűs középszer Norrist sem tudja megszorongatni nem vagyok benne biztos hogy sokáig maradni fog.
2021. júl. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!