Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Lando Norris vagy George...

Lando Norris vagy George Russell a jobb versenyző?

Figyelt kérdés

2021. júl. 4. 19:57
A kérdező szavazást indított:
Lando Norris
George Russell
39 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha egyszer egy csapatban lesznek egyforma tudású autókkal, majd akkor kiderül. Mindkettő ügyes versenyző.
2021. júl. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj, hogy Russellnek az eddigi pályafutása alatt (a tavalyi merci beugrást leszámítva) egyszer sem volt sem épkézláb autója, sem épkézláb csapattársa. Így nagyon nehéz valakit beskálázni. Norrisnak jobban kirajzolódik a szintje: egy nagyon jó és ígéretes (noha évtizedes zseninek azért nemigen nevezhető) versenyző - az a fajta, akiben több szép jövőbeli vb-cím is van.
2021. júl. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Azért tolja mindenki Russelt, mert tavaly Hamilton autójával majdnem nyert, de nézd már meg Norrist tíz hellyel jobbat megy mint a csapattársa, a merci előtt is akár méghozzá megbízhatóan.
2021. júl. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

#3 Azért az előző években Norris sem igazán volt előrébb a csapattársnál (az idei Ricciardo pedig kevés, mint sünben a dauer). Norris idén fantasztikusan jó, de ezt a szintet a következő években is hoznia kéne ahhoz, hogy meggyőzzön, nem csak alkalmi fellángolást látunk a részéről.

Egyébként az F2-ben versenyeztek egymás ellen, a 2018-as idényben, mindketten kvázi zöldfülűként (Norris mögött két F2-es futam volt, Russell mögött nulla). Russell bajnok lett, Norris pedig második, és elég nagy volt a különbség.

2021. júl. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Igazából tényleg akkor fog csak Kiderülni ha egy csapatban versenyeznek
2021. júl. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Norris
2021. júl. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

még nem lehet megítélni, tényleg csak akkor, ha már hasonló szintű csapatokban versenyeznek. Russel-nek eddig rendszerint gyengébb vagy Kubica esetében öregebb csapattársai voltak, nem releváns. Norris-nak erősebb, első két év meg tanulás, ahogy belejött már hozta is az eredményeket. szerintem nem volt elvárható, hogy a fiatal, jóval tapasztaltabb Sainz-ot megverje... szintén Russell ahogy jobb kocsiba került, jól is ment.


#4 az F2-ben valóban Russell nyert, de Norris minden kategóriában (F4/F3/F2) csak 1-1 szezont ment, ami nagyon ritka (plusz év végén pár tanuló verseny eggyel feljebb), Russel GP3/F3-ban talán 3-at is, korban másfél év is van köztük.


szerintem mindketten nagyon tehetségesek, szimpatikusak, szurkolok nekik! remélem világbajnokok lesznek.

2021. aug. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 csonka vivien ***** válasza:
83%
szerintem norris ügyesebb mint russel.
2021. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem olyasmik lesznek, mint most Verstappen és Hamilton, csak talán kevesebb vb címmel
2021. dec. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
9. csak annyi más náluk, hogy ők tényleg nagyon jóba vannak egymással, nem úgy mint Hamiltonék
2021. dec. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!