Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ki fog fölkelni hajnali 3-kor...

Ki fog fölkelni hajnali 3-kor hogy megnézze a magyarok szereplését az olimpián?Ki az akinek fontos hogy élőben nézze?

Figyelt kérdés
Ma hajnalban meg akartam nézni az úszás döntőket élőben de elaludtam.Szilágyi Áronról is lemaradtam,amikor aranyérmet szerzett,pedig az délután volt.Nektek fontos hogy ne maradjatok le semmiről és élőben nézzétek a magyarok szerepléseit?Még ha hajnali 3 kor kezdődik akkor is?

2021. júl. 25. 22:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A '96-os olimpia óta követem/nézem a magyarok versenyét. Akkor 7 éves voltam és nem lehetett elrobbantani a közvetítések előtt, néztem apukámmal és a nővéremmel.

Azóta kelek/ébren maradok, hogy élőben nézzem a magyarok szereplését. Nekem fontos, szeretem, élvezem. Igaz, a sportágak többségét követem az olimpián kívül is (úszás, kajak-kenu, vízilabda, vívás, torna), ha van Magyarországon nagyobb verseny, ki is látogatok.


4 évente egyszer (most 5) van ez a 16 nap, ennyit kibírok, majd pihenek utána. Home office-ban dolgozok, így nem probléma.

Néha kicsit hangos vagyok, de a férjem megszokta már (ő nem minden versenyhez kel fel).

2008-ban és 2012-ben volt, hogy le sem feküdtem, de 5 éve és idén már alszok előtte.

2021. júl. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem tudok televíziót nézni. Elromlott már régen.


De azért köszönöm az ötletet - hátha interneten is lehet követni az eseményeket...

2021. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12 M4sport alkalmazás vagy m4sport.hu
2021. júl. 30. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm kedves 13-as válaszoló a fáradozásodat! :)


Nagyon kedves vagy tényleg. Még egyszer köszönöm!


12-es válaszoló.

2021. júl. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!