Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » F1-ben a sprintkvalifikációt...

F1-ben a sprintkvalifikációt elvetik, vagy marad, és egyre nagyobb teret fog majd nyerni az ötlet?

Figyelt kérdés

2021. szept. 10. 13:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kipróbálják más pályákon is.

Meg a pontozását alakítják át.

2021. szept. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Maradni fog sajnos. Én nagyon reménykedem benne, hogy visszaszorul egy versenyhétvégére (silverstone leginkább).


Nekem tetszik az, hogy egy-egy klasszikus hétvégét felpezsdítenek valami változással, különleges lebonyolítással. De tényleg akkor legyen csak az, hogy egy pályát jellemezzen a saját különlegessége, és a 20+ versenyből max 5 verseny legyen kilógó. Következő amivel nagyon kéne kezdeni valamit, az Monaco. Sprintversenynek ott nyilván nincs értelme... jó kérdés, hogy mit lehetne. Boncolgatták a témát több helyen, pl egy lövéses időmérő, vagy büntetőkörök (a verseny egy-egy szakaszán mindenkinek el kell mennie egy hosszabbított pályaszakaszra. WTCC/WTCR-ből lehet ismerős). Az időmérős dolog jó, de hogy a versennyel mit lehetne kezdeni, arról fingom sincs. Ezt abüntetőkörös dolgot nem támogatom. Vagy a másik, hogy mindhárom keverékre kelljen váltani (min 2 kiállás a boxba). Nekem ezek nem tetszenek, túl mesterkélt. De ha csak az egykörös kvalit berakják, 'ár akkor egy izgalmasabb hétvégénk lenne Monacóban.

2021. szept. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!