Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mást nem idegesít, hogy a...

Mást nem idegesít, hogy a SPORT2 darts közvetítésén, a két kommentátor, rendszeresen a faszbukkal van elfoglalva ?

Figyelt kérdés

Tegnap is többször perceken át, egy szavuk nem volt a képernyőn folyó eseményekhez, csak az agyalágyult faszbukos élményeikről meséltek.

Az már nem, darts közvetités volt, hanem faszbuk közvetités.



2021. szept. 18. 23:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
Hát most őszintén. Ha foci lenne megérteném a felháborodásodat, ott mennek ide-oda a passzok. De egy nyamvadt dartsnál mit lehetne egyfolytában beszélni?
2021. szept. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
15%

írd meg nekik FB-n! 😃


Amúgy mivel legyenek elfoglalva? Darts nem túl izgalmas sport. Az FB kérdések kivesézése is csak azután kezdődik,mikor a versenyzők magánéletét is kivesézték már, nemhogy a sportmúltjukat,legjobb eredményeiket, meg ilyenek... meg hoby a szülőfalujukban mi volt karácsonykor a menü. Kb ez után szokott jönni a FB kérdésekre válaszolgatás.

2021. szept. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavar igen, sok oda nem illő dologról szokott szó esni. A legrosszabb az volt régebben amikor valami negatív komment jött és akkor elkezdtek vitatkozni meg beszólogatni az illetőnek, persze az összes néző füle hallatára.


Viszont azt is látni kell hogy Lajos és Medi nélkül nem tartanának itt a dolgok, ahol. Hazai PDC verseny, rengeteg darts közvetítés van, stb. El kell ismerni hogy amit ők csinálnak, bejön. Nem én vagyok a célközönsége a stílusuknak, de nyilván a cél az hogy egyre nagyobb közönség legyen itthon. És emiatt fontos pl a facebookos kérdésekre válaszolgatni. Nekemaki tud is egyet-mást a dartsról ez néha már sok, de valakinek aki csak annyit tud amennyit a Sport TV-n lát annak nem feltétlenül.

2021. szept. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem zavaró NEM TAGADOM én is írtam be kérdést mert nem régóta nézem, és igenis örültem neki, ha észrevették és válaszoltak rá. Amúgy nem igaz az, hogy csak azzal vannak elfoglalva,,,,, van amikor ha pörög a meccs rá se néznek sokáig,,, ha meg van idő átnézik, ami olyan beolvassák, szerintem tök jó, hogy így 1 kicsit a nézőket is be vonják a dologba. Amúgy ha megnézed kb csak a baseballon és a darts-on van ez ami úgymond nyugisabb sport.
2021. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
3-as pontosan, nekem több meccsen, több kérdésem is beolvasták, és ez jó volt, mert megtudhattam amit nem értek, Amúgy nem minden kommentátor lóg a facén,,, Bartha Zoltán mint fiatal kommentátor pl elég sokat,Lajos és Medi is, de azt hiszem van még 1 harmadik kommentátor is, (sport tv-s) ő pl elég keveset foglalkozik vele. De én szeretem ezt, mert így a néző is be van vonva , szerintem ez nem rossz.
2021. szept. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

#5 Hát igen. Valószínűleg a nézők többsége így van vele. Nyilván kell tartani egy egyensúlyt hogy ne ezzel menjen el az egész adás. Még ha engem hidegen is hagy az egész, akkor is megértem hogy sokaknak ez segít. Erre az lenne talán a megoldás ha lenne egy weboldal ahol az alap dolgok, gyakran ismételt kérdések össze lennének foglalva. Szabályok, a játék menete, a versenyrendszer, ranglista stb. Mert az olyan kérdések mint pl "hogy dől el hogy ki kezdi a meccset" azok nagyon gyakran előjönnek és igazából semmmi szükség arra hogy ez minden második adásban be legyen olvasva.


De nyilván ezzel a megoldással az a gond hogy ezt meg kell csinálni ami idő és pénz, valamint el kell érni hogy az emberek tényleg oda is menjenek és elolvassák. Ez az információ egyébként mind elérhető egyszerűen az interneten csak sokan erre nem is gondolnak, vagy egyszerűbb csak beírni a facebookra a kérdést. Ha talán minden meglenne egy helyen és ez a weboldal rendesen promózva lenne akkor több hely jutna a valóban érdekes, előre mozdító kérdéseknek a közvetítésekben.

2021. szept. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

6 vagy csak mint én , elkezdik megszeretni, ésha már van ez a lehetőség, írnak, pl nekem menet közbe jutottak eszembe kérdések. (bár olyan 1szerűt azért nem írtam be amit írtál, ilyennek utánna nézek a neten,)


"Nyilván kell tartani egy egyensúlyt hogy ne ezzel menjen el az egész adás."


Na a baseballon már azért engem is idegesít mikor Sankó Bartha Zoli párod, már azzal van elfoglalva, hogy ki mikor mit eszik, hogyan fogyózik, majd ha ezt kimerítették, jön a nézők mit esznek, és satöbbi marhaság,,, ez már engem is idegesít... Baseballon volt 1 meccs ahol a meccsel szinte nem is voglalkozott a Bartha-Sankó páros.... szóval el lehet veszteni az egyensúlyt, de Dartson ezt még nem éreztem, hogy ne a meccs lenne az első- én meg értek a baseballhoz , sok bugyutaságot kérdeznek, DE! ahogy írták feljebb így el lehet adni a sportot és megszerettetni a néppel, ha alap kérdésekre is sokat válaszolnak. Dartson én is írtam be alap dolgokat, bár igyekszem figyelni rá, hogy ovi egyszerűségűt azért ide ne kérdezzek be....

2021. szept. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem mikor minden 180-nál mindig ugyanabban a hanglejtésben és stílusban elkezdik hogy SZÁÁÁZNYOLCVAAAN, hát b+ látjuk, miért kell mindig ugyanúgy előadni?
2021. szept. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
#8 A nézők szeretik és szinte már hagyomány ez. Engem is idegesít amúgy, jobb lenne ha a bemondót lehetne hallani ilyenkor.
2021. szept. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Alapból rohadtúl idegesit az egész faszbuk ugy ahogy van. De ha csak magukban válaszolgatnának a hülyeségekre, vagy a ritka normális kérdéseket olvasnák be, azzal nem volna baj. Nem az zavar, hogy a darts-al kapcsolatos alapkérdésekre válaszolnak, hanem hogy idióták, szellemifogyatékosok, "vicceire", verseire, egyébb agyalágyultságaira reagálnak. Ez a legsötétebb kereskedelmicsatornák táncolos, éneklős, seggberugos műsorainak a szinvonala, egy normális ember számára bántó, sértő, idegesítő. Gyakran inkább kikapcsolom a hangot, mert jobb hang nélkül, mint hallgatni a faszbukos elmebetegeket.
2021. szept. 21. 18:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!