Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mást nem idegesít, hogy a...

Mást nem idegesít, hogy a SPORT2 darts közvetítésén, a két kommentátor, rendszeresen a faszbukkal van elfoglalva ?

Figyelt kérdés

Tegnap is többször perceken át, egy szavuk nem volt a képernyőn folyó eseményekhez, csak az agyalágyult faszbukos élményeikről meséltek.

Az már nem, darts közvetités volt, hanem faszbuk közvetités.



2021. szept. 18. 23:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
te gy vled de a többség szereti. és 180
2021. szept. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

#8 A nézők szeretik és szinte már hagyomány ez. Engem is idegesít amúgy, jobb lenne ha a bemondót lehetne hallani ilyenkor.



Ha megfigyeled a helyi spiker is artikulátlanul ordít ,,, már 100 felet is, a magyarok legalább a kiejtést megtartják,,, ui: van amelyik magyar kommentátor páros nem emel hangot "unottan" bemondja "száznyolcvan..." nekem meg ez nem tetszik de nem vagyunk egyformák.

2021. szept. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

KEDVES KÉRDEZŐ TUDOM KÖZHELY, DE HA ENNYIRE IDEGESÍT NE NÉZZED! Tudtommal a PDC-n elő lehet fizetni valami tv-re, miért nem teszed meg?


Én még mindig azt mondom, ha jól csinálják, márpedig a Darts , riporterek , szerintem jól nyomják, akkor ez feldobja a közvetítétést. Bartha Zoltán itt is hajlamos néha elszálni mint a baseballon, de ő meg 1 fiatalabb srác, a többi darts riporter azért idősebb, komolyabb.

2021. szept. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
#12 De azért a speaker hangja nem jön át olyan erősen mint amikor a kommentátorok ordítanak bele a mikrofonba. Épp ezért lenne jobb ha a közönséget is lehetne hallani ilyenkor a speaker mellett. Hiszen mégiscsak ezek a dolgok történnek a helyszínen, és a kommentátorok ezzel elvesznek az élményből. Az angol kommentátorok például nem kiabálnak be semmit ilyenkor hiszen még aki először néz dartsot életében az is észreveszi hogy a 180 az egy nagy esemény. Persze az angolok között is van aki kevésbé szimpatikus nekem de az tény hogy nagyobb tapasztalatuk és hozzáértésük van ebben a szakmában mint a magyaroknak.
2021. szept. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
13 as vagyok értem, de ne feledd ez magyar tv, én tanulik angolul a számok nagyjából megvannak, de nem biztos, hogy mindenki érti, a bácsika mit ordít a mikrofonnal a kezében a tábla mellet.
2021. szept. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hozzátenném még én se mindig értem, hogy artikulátanul, MIT AKAR angolul kiüvölteni,,, pedig mint írtam azért a számok kb megvannak...
2021. szept. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Na de a 180-nál mondjuk pont semmi szükség a kommentátorok ordibálására hiszen mindenki látja mi történik. A többi dobásnál is igazából úgyis látszik hogy mi van. Most ha nem számol valaki a leg közben akkor tök mindegy neki hogy 133 vagy 136 a dobás. Ha meg számol akkor simán tudja magától hogy mennyi az adott dobás. Én általánosságban azt veszem észre hogy rengetegszer kiabálnak a magyar kommentátorok igazából szükségtelenül. Jobb lenne ha a helyi atmoszférát lehetne inkább érezni. Valahogy a darts természetéhez nem illik az hogy így közvetítsék.
2021. szept. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ezen kár vitázni, nekem tetszik ahogy nyomják, másnak nem, de szerintem a többségnek bejön amit csinálnak.
2021. szept. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
sőt én még keveslem is a szám bemondásokat. (rövidlátó vagyok a tv-t látom normálisan de azt a nyomi kicsi kijelzőt amit kitesznek azt nem..)
2021. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Tegnap este teljesült a kérdező kívánsága, nem volt még csak szó se a facebookról, furcsa is volt, az eddigi reklámnál pedig több volt, nem csak inningek közt volt, hanem fél inningné is megesett, igaz nem mindig , Haraszti Ádám meg csak meg se említette a FB-T , pedig most néztem a sport tv oldalán kinn a poszt, és említve is van, hogy várják a kérdéseket.
2021. szept. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!