Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hol lehet Magyarországon...

Hol lehet Magyarországon Formula 1- es ruhákat venni?

Figyelt kérdés

Jövőre kint szeretnénk lenni a Hungaroringen és minimum egy póló + sapka kellene ha már kimegyünk.

Lehetőleg olyan termékek érdekelnek amik kifejezetten pilótákhoz köthetők. Nem csak csapat.

Akár webshop is szóba jöhet, bár azt én is találtam párat. De ha esetleg van olyan bolt aminek van üzlete is valahol az megjobb lenne.



2021. szept. 24. 07:26
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Jó de ha a pilóta jővőre átszerződik?
2021. szept. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már kiderültek jövőre a szerződések. Illetve ha nem derültek volna ki akkor sem hinném, hogy Lewis Hamilton bármerre is menne onnan😄 Lando Norrisnak pedig úgy tudom több évre is volt szerződése.
2021. szept. 24. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:
A Hungaroringen nincs F1-es bolt? Vagy Budapesten valahol?
2021. szept. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A fansbrands oldalát nézd meg. Én is éppen ma rendeltem onnan megént. És ott nagyon jó ruhák, sapkák, konkrétan minden f1-es cuccuk van.
2021. nov. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!