Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit vártok George Russelltől...

Mit vártok George Russelltől jövőre Hamilton mellett?

Figyelt kérdés

2021. dec. 14. 21:49
A kérdező szavazást indított:
csúnyán elveri Hamiltont
kicsivel jobb lesz Hamiltonnál
nagyjából pariban lesz Hamiltonnal
kicsivel elmarad Hamiltontól
jelentősen elmarad Hamiltontól
Hamilton felmossa vele a padlót
26 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
A merci sz.r lesz pontszerzés is ritka lesz. Russel majd Hamilton előtt végez.
2021. dec. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Eddig még nem igazán volt lehetőségünk Russellt Hamiltonnal összehasonlítani. Amikor beugrott a helyére, akkor én úgy éreztem, hogy Bottas felett jár, de Hamilton azért más tészta lesz jövőre.

Russell kicsit beszürkült így a szezon vége felé, nem? Vagy a Williams fejlesztett valamit rosszul az autóján?

Drukkolok neki, de szkeptikus vagyok azt illetően, hogy Hamiltont hányszor tudja legyőzni. Mindenesetre nagyon várom már, hogy elkezdődjön a 2022-es szezon. Meglátjuk!

2021. dec. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A Merci továbbra is az élcsapatok közt lesz, Russell pedig időmérőkön szerintem a kora miatt jobban szerepel majd, versenyen pedig Hamilton rutinja sokat számít, akár ott Hamilton is jobb lehet, ha Russrll nem fogja bírni a nyomást.
2021. dec. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hamilton nem az a fajta, mint Vettel, hogy jön a csapathoz egy tehetséges új gyerek, ő meg szétesik. Ha tartja a formáját, akkor Russell az első mercis évében meg fogja hajtani, de összességében nem fogja utolérni. Inkább a második együtt töltött évre lennék kíváncsi. Viszont ahhoz, hogy addig Russell lelkesedése megmaradjon, az lenne a kedvező, ha jövőre nem lenne bajnokesélyes a Merci, hogy ne kelljen csapatsorrendet felállítani.

Russell amúgy egy kicsit túl van hype-olva. Kétségtelenül nagy tehetség, lehet belőle a következő Hamilton, de azt, hogy "a következő Hamilton lehet belőle", mintha sokan összekevernék azzal, hogy "a következő Hamilton lesz belőle".

#2 Valóban kicsit lejjebb eresztett az év végén, régebben nem fordultak elő olyasmik, hogy Latifi előrébb végez az időmérőn. De hát melyik az a versenyző, amelyik ha aláírt a Mercihez, pontosan ugyanolyan motivált marad a sereghajtó Williamsben töltött hátralevő futamain?

2021. dec. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Ha lesz egyáltalán jövőre Hamilton. Benne van a pakliban hogy ezek után azt mondja, hogy nem fog mézesmadzagra kötött 8. vb-t kergetni. Kb ez az egyetlen dolog amivel a F1-et megszívathatná, azok meg ott maradnának Maxszal, néhány nyeretlen gyerekkel, és 2 régi VB-vel szar csapatokban.
2021. dec. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#5 Biztos, hogy lesz jövőre Hamilton. Nem úgy tűnt, mint akit már nem érdekel a dolog. Ha idén képes volt mindent megtenni a nyolcadik címért, akkor miért ne próbálná meg jövőre is? Szerintem a nyolcadik vb cím elég nagy motiváció. Ha a negyedik, ötödik címére hajtana, akkor én is azt mondanám, hogy kit érdekel. De itt a NYOLCADIKRÓL van szó, ez az, amivel le lehet taszítani Schumachert az öröklista éléről.

(a faterja még 2007-ben azt mondta: emlékezzetek, amit most mondom, Hamilton nyolcszoros bajnok lesz! - ezen akkoriban csak röhögtem, az elmúlt években már nem annyira)

2021. dec. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#6 mert pár napja történt egy aprócska dolog, a F1 versenyigazgatója egy saját szabályzatuknak ellentmondó, precedens nélküli húzással a szezon utolsó körében kicsavarta a kezéből azt a bizonyos nyolcadik vb-t a dráma kedvéért.

Én nem lepődnék meg, ha erre azt mondaná, hogy a f... fog nektek pénzt termelni meg Hamilton vs. Verstappen 2: Sebzett Oroszlánt játszani, dugjátok fel a vb-teket. Van, hogy valaki rádöbben, hogy az addigi céljai hirtelen semmit nem jelentenek számára. Erre ez az újabb keletű aktivistáskodás és büszke néger attitűd is rátehet egy lapáttal. Emiatt nem tartom biztosnak, hogy jövőre is lesz.

Amúgy igen, emlékszem hogy a faterja 2007-ben ezt mondta, nehéz is lenne nem emlékezni, mert a formula.hu-n volt egy ferraris troll aki évekig minden gyengébb futama után bekommentelte hogy NYOLCSZOROS!!! Na, ő izzadhatott vasárnap :)

2021. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

"mert pár napja történt egy aprócska dolog, a F1 versenyigazgatója egy saját szabályzatuknak ellentmondó, precedens nélküli húzással a szezon utolsó körében kicsavarta a kezéből azt a bizonyos nyolcadik vb-t a dráma kedvéért."


Ami egyébként benne van a szabályzatban szintén, hogy joga van hozzá. Mellesleg ezt a multkori aprócsa dolgot leszámítva 7 éven keresztül meg mindenben neki kedvezett az FIA. Az egyik legmélyebb pont az volt, amikor Vettel jogos kanadai győzelmét is elvették, hogy Hamilton nyerjen, pedig minden valamirevaló szakértő kielemezte, hogy Vettel semmi szabálytalanságot nem csinált, nem szorította le Hamiltont azhal, hogy vélelen megcsúszott a kanyarba, és kicsit levágva érkezett vissza. Hamilton mögötte volt, és ugyanazon az íven ment, mint akkor is, amikor nem volt közvetlen előtte Vettel. Ez csak egy a sok kétes eset közül, amit neki ítéltek az elmúlt években. Akkor a nevetséges angliai q0 mp büntetés, a tavalyi Albon kiütése utáni nevetséges 5 mp stb. Szerintem kussolhat nyugodtan, 50 kedvező ítélet után jött egy, ami nem neki kedvezett. Ok, ezen a vb címe múlt, de a többinek meg köszönhette a többi címet ha úgy fogjuk fel, mert segítette benne sok döntés korábbról.

2021. dec. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%

"Kb ez az egyetlen dolog amivel a F1-et megszívathatná, azok meg ott maradnának Maxszal, néhány nyeretlen gyerekkel, és 2 régi VB-vel szar csapatokban."


Szerintem meg hidd el, hogy nem csökkenne semmivel az f1 nézettsége, sőt növekedne, ha visszavonulna. Nekem több ismerősöm, aki világi f1 rajongó volt, 20-30 éve nézi az f1-et, két-harom éve abbahagyta. Kérdeztem, hogy miért, mind azt mondták, hogy nem kíváncsiak Hamiltonra, ahogy sétakocsikázva megnyeri a vb-t 5 futammal a szezon vége előtt. Hiába neki van a legtöbb kövrtője, a legtöbb utálója is, meg olyanok, akiket közömbössé tette az f1 a jelenléte miatt.

Ha visszavonulna eleve kiegyenlítettebb erőviszonyok lennének, mert azért azt be kell látni valóban, hogy tényleg tehetséges, de már sok az f1-nek a stilusa, meg ahogy versenyzik. A Merci sem dominálna annyira, és jó csatakat láthatnánk, akár még egy harmadik csapat is odaérhetne hozzájuk.

2021. dec. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha Hamilton visszavonul, készülhetünk rá, hogy Verstappen fölénye miatt fogjuk szétunni magunkat. A többiek egyszerűen (még) nincsenek az ő szintjükön.
2021. dec. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!