Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek ki a jobb F1-pilót...

Szerintetek ki a jobb F1-pilóta csapatonként lebontva?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 08:43
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Szerintem:


MCLAREN - Button. Tempóban nagyjából azonos szinten vannak Hamiltonnal, de Jenson stílusosabban és takarékosabban vezet.

MERCEDES GP - Ez nehéz, mert jelenleg Rosberg meggyőzőbb, de ő ugye nem hétszeres világbajnok...

RED BULL - Webber. Megbízhatóbb és összeszedettebb, nem olyan forrófejű, mint Vettel.Sebastian is remek pilóta, abszolút bajnok-alkat, csak még "érnie" kell kicsit.

FERRARI - Alonso. Ha nem is sokkal, de véleményem szerint minden aspektusban jobb Massánál.

WILLIAMS - Barrichello. Nyílvánvaló, hiszen ezerszer tapasztaltabb Hülkenbergnél, de ami késik...

RENAULT - Kubica. Evidens, mivel Petrov még újonc így tapasztalatlanabb, de benne is megvan a szikra, idővel remek pilóta válhat belőle, ha "nem kallódik el".

FORCE INDIA - Sutil. Minden tekintetben - méghozzá látványosan - jobb Liuzzinál.

TORO ROSSO - Buemi. Tapasztaltabb, bevállalósabb, de igazából ennyi. Alguersuari sem sokkal lassabb nála.

LOTUS F1 - Trulli. Mondjuk Kovalainen se rossz pilóta - igazából mindketten csak szenvednek a kocsival, de Jarno szenvedése talán kevésbé látványos...

HISPANIA - Talán a beugró Yamamoto. Senna semmit sem mutat a "névből", Chandhok meg csak balhékkal tünt ki...

BMW-SAUBER - Kobayashi. Nem szívbajos, gyors, ügyes és japán létére még egészen megbízható is (ami a kocsi célbajuttatását illeti annak ripityára törése nélkül). De La Rosa mellett szól a rengeteg verseny- és teszttapasztalat, de összességében elmarad a teljesítménye csapattársa mellett.

VIRGIN - Glock. Csapattársa újonc, így illendő is gyorsabbnak lennie nála

2010. szept. 8. 08:44
 2/14 anonim ***** válasza:

Red Bull: A Vettel jobb pilóta, mint a Webber, de nincs szerencséje a versenyeken, és kezd egyre nagyképűbbé válni a sikerei miatt.

Mercedes GP: Egyértelműen a Scumacher a jobb, csak még nem rázódott teljesen vissza a hosszú kihagyás után, meg az autója se valami jó.

Ferrari: Az Alonso szerintem jobb, a Massa nem mutat semmit a balesete óta.

McLaren: Szerintem a Hamilton jobb pilóta, a Button nagyon unszimpatikus, és nagyképű is.

2010. szept. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nincs szerencséje=nem tud előzni a láma és állandóan kilöki a versenytársait
2010. szept. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

MCLAREN - Hamilton. Sokkal látványosabban vezet mint Button, és a tempójuk majdnem azonos de én Hamiltont jobbnak tartom.

MERCEDES GP - Rosber, Schumaher óriási versenyző VOLT! Kétszer hibázott nagyot, korán vonult vissza (még 2 vb cím benne volt) és későn tért vissza. Én nem hiszek abba hogy ő egyszer újra belejön...

RED BULL - Webber. Egyetértek a kérdezővel...

FERRARI - Alonso. Szerintem fényévekkel jobb Massánál.

WILLIAMS - Itt is egyetértek a kérdezővel

RENAULT - Kubica. Petrov nagyon tapasztalatlan még, és szerintem nincs is akkora tehetsége mint a lengyelnek

FORCE INDIA - Sutil. Sokkal jobb mint Liuzzi

TORO ROSSO - Buemi. Alguersuariban semmi extrát nem látok.

LOTUS F1 - Trulli. Kovalainen szerintem az egyik leggyengébb pilóta az egész mezőnyben...

HISPANIA - Egyetértek

BMW-SAUBER - Kobayashi. Nagyon szimpatikus versenyző, remélem hamarosan egy jó versenyképes kocsiban fogjuk látni.

VIRGIN - Glock. Ügyes pilóta, kár hogy a kocsija gyenge...

2010. szept. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Merci: Rosberg

Meki: Hamilton

RB: Vettel

Ferrari: Alonso

2010. szept. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Menjetek már a francba a Rosberg-el! Semmit sem ér, a Scumacher szintjéhez köze sincs, és soha nem is lesz! A Schumacher a világ legjobb pilótája, a kis Rosberg elbújhat mellette. A Rosberg soha nem lesz világbajnok, attól nagyon messze van az ő tudása, a Schumi pedig sokkal jobb lesz, ha visszarázódik, és lesz egy gyorsabb autója.
2010. szept. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jajj,ne már :D Rosberg tehetséges ügyes,FIATAL pilót.Schumi felett eljárt az idő.Benne van a tehetség,de ez semmit se ér,mikor már "öreg" és a reflexei sem olyanok már.Az újoncok is bele rázódnak pár futam után,Schumi egész életét végig vezette,mégse tud már visszarázódni,de azért legyél elfogult.Tiszteli mindenki szerintem,azért amit elért,de azért gondolkodjunk is már.

18/L

2010. szept. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Alonso,Vettel,Button,Schumi,Petrov,Liuzi,Barrichello,Kobayashi,Trulli,,Alguersuari,Senna,Glock


legjobb 3:

Alonso,Glock,Petrov

2010. szept. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Senna jobb mint a másik 2... amúgy meg ne legyünk már "parasztok" hogy névelőt írunk a nevek elé mint ahogy a czollner meg a palik szokta... Az alonso, A massa stb. Nagyon gáz hogy kommentátor létükre nemtudják ezt a nyelvi szabályt...
2010. szept. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Red Bull: most Webber, 2év mulva Vettel

Mclaren: Hamilton

Ferrari: most Alonso, amúgy Kimi

Renault: Kubica

Merci: Schumi mégha most szenved is (7vb nem vetekszik Rosberg 2 dobogójával)

Williams: Barrichello

Force India: Sutil

Toro Rosso: Algersuari

Sauber: Kamui, Szingapúrtól Heidfeld

Lotus: Kovalainen

Virgin: Glock

HRT: Senna


Remélem kielégítettem kíváncsiságodat.

2010. szept. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!