Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek lesz valaha még...

Szerintetek lesz valaha még F1 Vietnámi nagydíj?

Figyelt kérdés
Ugye 2020-ban lett volna de akkor le fújták a vírus miatt, tavaly nem volt vmi ottani helyzet miatt. Lehet esetleg még valaha és mikor?

2022. ápr. 25. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
tekintve, hogy évről évre nagyobb számú nagydíjat próbálnak bezsúfolni az idénybe, szerintem pár éven belül lesz
2022. ápr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
(habár nem tudom, a belpolitikai helyzet hogy változik náluk)
2022. ápr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az egy szar pálya és így is tele vagyunk városi versenyekkel + jön vegas is. Szerintem nem lesz de nagyon remélem hogy igazam lesz
2022. ápr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ázsiában nem maradnak meg az F1-es futamok 1-2 kivétellel, lásd mi lett az indiai, koreai nagydíjakkal, vagy hogy áll most a kínai futam jövője. Ennek a vietnámi GP-nek is nagyobb volt a füstje mint a lángja, ha tippelni kéne azt mondom sose lesz ott verseny.
2022. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4-es, de kivételek akkor eleve miért vannak? Például a Japán Nagydíjnak is klasszikus múltja van, tavaly is csupán a Covid-korlátozások miatt maradt ki az évből! Szerintem nem konkrétan Ázsiával van gond!

Kérdező, ezt mondjuk én is furcsálom, valóban 2020-ban lett volna az első, Hanoi utcai pályán, de miután a Covid miatt elmaradt, azóta se jött szóba, miközben új pályák után kutatnak a szervezők! Idén 2 USA-nagydíj is lesz: most következik majd a vadiúj Miami pálya, illetve október végén ismét Austin, miközben tervben van már Las Vegas is! Azon kívül kívül szintén tervben van már, hogy 30 év után ismét visszatérjen a versenynaptárba a Kyalami pálya (Dél-Afrikai Nagydíj)

A tervek szerint idén 22 futam lesz összesen, a jelenlegi szabályzat max. 23-at engedélyez, szakértői vélemény szerint pedig max. 26 férne bele egyetlen évbe! Szóval a jelenlegi szabályzat és a tervek összehangolása abszolút lehetetlenné teszi, de ha 26-ra kimaxolják, akkor szűkösen talán, de lenne esélye!

2022. ápr. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy lesz még. Tavaly már nem a COVID miatt maradt el, hanem valami főfő szervezőt - aki elengedhetetlenül szükséges lett volna a rendezéshez - lesitteltek államtitok megsértés miatt.

A pályát pedig el is kezdték bontani már.

2022. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!