Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » 180 cm-s lány mellett valaki...

Anonymussy kérdése:

180 cm-s lány mellett valaki lenne partner versenytánchoz?

Figyelt kérdés
21 éves és 180 cm-s lány vagyok, és a közeljövőben szeretnék elkezdeni táncolni Budapesten (ez azt jelenti, hogy körülbelül 1 év múlva kezdeném, de lehet hogy picivel hamarabb). Annyi ideig fog tartani, ameddig, kitartó vagyok. Teljesen az alapoktól kezdeném és célom mindenképpen a versenytánc. Lenne valaki, aki partnerem lenne a kezdetektől?? (Ha igen, felvesszük a kapcsolatot :). Igen, tudom, elég hirdetészsaga van a kérdésemnek, de hátha valakinek éppen magas lány táncpartnerre van szüksége, és elolvassa kérdésem :)).

2022. jún. 7. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért egy év múlva?
2022. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
185cm magas vagyok ha gondolod írj rám privátban.
2022. jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Remélem megtalálod a megfelelő személyt, sok sikert 🥺!
2022. jún. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Exem 183 volt + 5cm tűsarkú ugye. Az ő partnerei mind alacsonyabbak voltak. Kevés a 190+ -os táncos, aki még szabad is.
2022. jún. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek kifejezett táncpartner keresőoldalak, szerintem ott nagyobb sikerrel járnál. Mondjuk igaz, többnyire már aktívan táncolók szoktak keresni, teljesen kezdőknek az iskola kerít párt legtöbbször és nem feltétlen állandót, mert sokan hamar abbahagyják. De nem ördögtől való pl a párcserés óra, minél több ember technikáját szokod meg, annál jobb leszel.
2022. jún. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!