Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » El tudnál képzelni autóverseny...

El tudnál képzelni autóversenyt önvezető autókkal valamikor a jövőben?

Figyelt kérdés
2022. jún. 19. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

Nehezen. Bár a mostani F1 pilóták is úgy vezetnek mint valami biorobotok.

Nehezen értelmezhető nekem amikor tized másodperc különbségen múlik az F1 futam eredménye.

2022. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

Mar most is vannak, ahol 4-5-6 jatekos egy-egy autot iranyit (mint egy onvezeto.... hahahahaha). Az autok ha jol emlekszem 50-60 centisek (20 inch koruliek), es taviranyitoval mukodnek. Elektromos erzekelok dontik el a helyezeseket nem tudom hany kor utan, es ugyanugy ezredmasodperces kulonbsegek vannak, mint az igazi F1-ben. https://www.youtube.com/watch?v=wcrZR9DHUUI

Es vannak ilyenek is, ez megnagyobb marhasag szerintem

https://www.youtube.com/watch?v=fFRswlfBMhc


Az onvezeto autok autoversenye szamitastechnikai kerdes, amihez nem igazan kell autoverseny.

Amugy, ha kornyezetvedok akarunk lenni, akkor miert tart az emberiseg evente ennyi felesleges kornyezetszennyezo versenyt...?

2022. jún. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 NTBS ***** válasza:
66%
Igen, mert ebbe az irányba haladunk.
2022. jún. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

simán.

klasszikus értelemben beprogramozni lehetetlen lenne ezeket az autókat (pontosabban lehetne, de kb. olyan hülyén viselkednének, mint a Need For Speed-ben a gépi ellenfelek)

viszont egy jó AI már érdekesebb kérdés, mit tanul meg, milyen helyzetet hogyan kezel.

2022. jún. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már létezik ilyen évek óta.
2022. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem távirányítós autó versenyre gondoltam.
2022. jún. 20. 16:40
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

6

Nem is arról beszélek. Van önvezető autók versenye.

2022. jún. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Esetleg linket is tudsz? Nem hallottam még róla.
2022. jún. 20. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!