Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » 16 évesen érdemes elkezdeni...

16 évesen érdemes elkezdeni sportolni, hogy sikerüljön kijutni az olimpiára?

Figyelt kérdés
Most focizok, de tudom, hogy nem jutok nagy szintre. Nyáron néztem az olimpiát és meg tetszett. Új sportot akarok űzni, de szerintem már túl idős vagyok, hogy sikeres lennék. Szeretnék Magyar színekben sportolni egy olimpián.
2022. jún. 23. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel annyi a gond, hogy alkatodnak megfelelő sport kell, amiben magyarország jó. Pl hiába lennél fantasztikus röplabdás, ha az edzői háttér nincs meg hozzá itthon. Aztán olimpiára viszonylag kevesen mennek, szorgalom mellett tehetség is kell az adott sporthoz.


A 16 év kicsit sok, de látásból/névről ismerek olyat, aki válogatott lett, pedig hasonlóan későn kezdett egy sportot és válogatott lett.

2022. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sportlövészetben még lehet esélyed.
2022. jún. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Lövészsportokhoz pont jó korban vagy. Már járhatsz lőtérre, és ha megy, és még akkor is ez a cél, akkor 2-3 év múlva saját fegyvered is lehet.
2022. jún. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Olimpia nem az a hely ahova elég a szorgalom, de kezdj el készülni rá, hátha van hozzá thetség is, csak nem vetted észre
2022. jún. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen habiszti sportágak ahol bárki nyerhet akinek van pénze.
2022. jún. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem olimpia, de ultrafutásban még bőven lehetsz világbajnokságon résztvevő.
2022. jún. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!