Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit gondoltok a Juri Vips...

Mit gondoltok a Juri Vips botrányról?

Figyelt kérdés

#F1 #Juri Vips
2022. jún. 29. 06:30
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Semmit. Hülye volt, megfizette az árát.
2022. jún. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 qkker1 ***** válasza:
57%
Sajnos túlzottan védik a négereket, egy játék közbeni vicces , és az érintett által nem kifogásolt, beszólásért túl nagy árat fizetett.
2022. jún. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

2

Azt azért tegyük hozzá hogy nem mindenhol olyan alapvető a rasszizmus mint itt. Jürike már olyan közegben nőtt fel ahol ez lenézett dolog és ő is nagyon jól tudta hogy ezzel a szóval véget ér a karrierje(nem mintha akkora tehetség lett volna amúgy),mégis kimondta. Aki ilyen szinten debil arra nem nagyon lehet mit mondani.

2022. jún. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Vips kelet-európaiként valószínűleg nem olyan nézeteket hoz otthonról, mint amit az USA várna. Tényleg nagy hülye volt, de én nem rúgtam volna ki, inkább beültetem egy kurzusra, hogy képben legyen a nemzetközi szokásokból illetve a rapzenében hallható szavak eredetéről.

Másrészt szerintem egy kicsit kapóra jött a dolog a Red Bullnak, mert Vips nem volt egy nagy reménység - ha Verstappen mond ilyet fiatalabb korában, őt egészen biztosan kimosdatták volna.

2022. jún. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

Azt, hogy azokután, hogy Sid apósa Hamilton-ra hasonló kifejezéseket használ értelmetlen a vergődésük. És hiába vagyok inkább Red Bull fan, Hamiltonnak adok igazat. Mert egyrészt 2022-ben tegyük már túl magunkat, hogy kinek milyen színű a bőre, másrészt most egy fiatal fiú karrierjét vágták taccsra (hiába jó vagy rossz pilóta, szebb "ajánlólevéllel" is lehet más csapatot keresni). Míg Piquet ugyanúgy röhög a markába 3 vb címmel és a több milliárdos vagyonával.


A fagyi visszanyal, a Red Bull meg most lapít, mint szar a fűbe.


Akkor most mi lesz amúgy? Sidnek szerződésbe foglalják, hogy szüntessen meg minden kapcsolatot a Piquet családdal? Kelly meg nehogy szülni merjen neki egy vámpírbőrű gyereket akit rasszizmusra nevelnek és egyszer akár nagyapja, apja nyomdokaiba szegődne miközben elítél egy bizonyos réteget?


Annyira visszás ez az egész.

2022. jún. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 úgy ahogy igazad van de mi az hogy Sid? Ne adjunk már gunyneveket oviban vagyunk vagy mi? Másrészt meg még Max nincs is összeházasodva Kellyvel csak együtt vannak úgyhogy N.Piquet nem az apósa mèg
2022. jún. 29. 11:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok darázsfészekbe nyúlni, de a sidezés, meg harcsaszájúzás mennyivel jobb mint amit a másik kettő (NP, JV) csinált? Elhiszem, hogy sokaknak csípi a szemét Max, de amikor valakit valamilyen külső tulajdonsága mentén gúnyolunk, az elég alja dolog.
2022. júl. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Na egy normális ember😌
2022. júl. 1. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!