Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ugye nem fog kiégni Charles...

Ugye nem fog kiégni Charles Leclerc a Ferrari miatt?

Figyelt kérdés
A Ferrari a múlt években csak "tönkretette" a legjobb pilótáit, nem felemelte őket. Leclerc-ben rengeteg potenciál van, a jövő egyik nagy bajnoka lehetne.. De egy ilyen csapattal, mint a mostani Ferrari, sokra nem fog menni. Ha van sansza a győzelemre, akkor vagy az autó megy tönkre alatta, vagy a csapat szúr ki vele a stratégiával. Az idei szezonban sokkal több hibát vétett a csapat ellene, mint maga Leclerc.

2022. júl. 26. 20:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#9 Norris és Russell nem a világbajnoki címért megy, mint Leclerc. A mostani autójukkal esélytelen, hogy világbajnokok legyenek, Leclerc-nél pedig ott van a lehetőség, hogy meglegyen neki, de a Ferrari folyton elveszi tőle. Ez sokkal frusztrálóbb és "kiégetőbb" dolog, mint pl. egy középcsapatban versenyezni. Nézz rá Leclerc-re, sokszor csak az ideg látszik az arcán. Norrisnál és Russellnél ilyen nincsen.
2022. júl. 27. 12:39
 12/14 anonim ***** válasza:
Érthető módon frusztráló lehet hogy a csapata időről időre szabotálja a sikereit, ugyanakkor jól mondják előttem, jelenleg a mezőny jelenlegi talán legerősebb (legalább holtversenyben) autójában ül, még így is több esélye van versenyben lenni a győzelmekért mint bárhol máshol (Verstappen mellett szerintem második számú lenne, én a hollandot valamivel erősebbnek érzem, a többi csapatnál meg jelenleg esélye nem lenne). A technikai hibák amúgy is olyan dolgok, hogy minden versenyzőnél felbukkannak előbb vagy utóbb, Hamiltont kivéve persze, ha megnézed az utóbbi éveket akkor rajta kívül mind a 19 pilótának voltak technikai hiba miatta kiesései, Verstappennek is. A csapatstratégia elbaltázása meg amolyan hagyomány a Ferrarinál.
2022. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Szerintem Leclerc jobb, mint Verstappen. Csak a Ferrari tesz róla, hogy ne nyerjenek.
2022. aug. 1. 11:41
 14/14 anonim ***** válasza:

2018 óta vagyok Leclerc-fan, a bakui nagydíja és a német 360° miatt figyeltem fel rá, és minden nap szurkoltam, hogy végre meglegyen a Ferrarihoz a szerződése. Hosszú idők óta szerintem az egyik legjobb, ha nem a legjobb döntésük volt - vagy csak Marchionnénak - leigazolni. Aztán már abban az évben sem okozott csalódást, az a Sauber nem volt olyan autó, aminek bérelt helye lett volna a Q3-ban rendszeresen, lám Leclerc megoldotta.


Igen, bakizott azóta, de szerintem messze nem ő a legtöbbet, fog még bakizni a nagy számok törvénye alapján.

Viszont szerintem az egyéni teljesítménye hajszállal marad el Verstappentől, még 1-2 év és beérik, ereje teljében lesz, efelől kétségem nincs.

A gondot a csapata okozza szerintem, a Ferrari híresen nagy balfácán a boxutcában, mind a cserékben, mind a stratégiai döntések meghozatalában, és ha ezt nem orvosolják időben, akkor Leclerc lehet hogy nem csak az idei, de a későbbi vb-esélyeire is keresztet vethet. Rajta nem fog múlni az biztos. Hogy kiégne? Talán, nem látom a jövőt. Viszont ő nyilatkozta nem egyszer, hogy Ferrari vagy semmi.

2022. aug. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!