F1 hungaroring ?

Figyelt kérdés
Nem sikerült jegyet vennem viszont pénteken pesten járok és nem tudom ha kilátogatnék a Hungaroring hez a főbejárathoz ott kint lehetnek valamik ? Vagy csak bent ? Gondolok itt plakátok stb vagy legalább a hangjukat haljam 😅

2022. júl. 27. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

hát a pálya területén kívül nem igazán szokott

a hangjukat persze jó messzire elhallani

de pl. a Mogyoród (Aquapark)-Szilasliget összekötő útról leágazik egy út a mogyoródi HÉV-állomás felé, amellett van egy nagy csupasz lankás domboldal, ahonnan egy jó kézi látcsővel simán látni a pálya több szakaszát, többek közt az 1-es kanyart is.

de nem olyan kevés idő kijutni, nem az a kategória, hogy ha már épp pesten aznap, akkor kiugrok

2022. júl. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aham értem ,köszi szépen
2022. júl. 27. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Jegyet is tudsz venni a pályánál a főbejáratnál, meg a 6-os és 7-es, 8-as kapunál is szokott lenni pénztár.

Vagy már teltház van és nem adnak ott sem general admissiont sem? Még pénteken sem? Szerintem péntekre még lenne jegy.

Az említett kapuknál kivül is szokotak lenni árusok, tudsz venni vásárfiát.

Kivülről nem lehet látni semmit, mert magas a kerítés és a pálya amúgyis nagyon messze van a kerítéstől. Az 5-6 kapuk ahol vannak (A Szilasliget felöli oldalon) ott van a legközelebb, meg a célegyenes végénél.

Sőt sok helyen a tribünöknél is palánkokkal takaják a pályára rálátást.

1-es erre gondolt:

[link]

Ha megfordulsz, láthatod a kerítést. Végig ilyen beton van. Ez a domboldal tele szokott lenni emberekkel ilyenkor.

2022. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

#3 egy picit feljebb elég jól belátni a domboldalról

[link]

2022. júl. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!