Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » 37 évesen késő elkezdeni vmit...

37 évesen késő elkezdeni vmit élsportolni?

Figyelt kérdés
Korábban fociztam igazoltan, de még a tini éveimben. Azóta csak egészségesen étkezek, de egy betegség az elmúlt 2 évemet legyűrte. Valamilyen baktérium eszi a csontjaimat, és az eddig kipróbált antibiotikumok nem használtak. 35 vagyok, de amíg rendbehozom magam szerintem még 2 év. Utána bele tudnék még vágni pl. gátfutásba vagy karatéba?
2022. okt. 2. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem kezdi élsportolóként. Több év munkája, pénz, idő, tehetség kell hozzá. Plusz egy sportklub egy kezdőnt nem fog egyből “élsportoló” előnybe részesíteni. Versenyezni lehet amatőr szinten is, ha viszont csak azért kezdenéd el, hogy olimpiai bajnok legyél akkor hatalmasat fogsz koppani.
2022. okt. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Keső.

Ilyen korban már inkább abbahagyják a sportolók.

2022. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
4 éve még elkérték a személyim, hogy elmúltam-e már 18. Elég jól tartom magam, viszont még egy sérvműtét is hátra van. Valami csontsűrűsítő tablettát néznék, aztán karatéba belevágok szerintem. Olimpiai szint lenne a cél, de ahhoz nem lenne elég időm, így inkább valami klubban karatéznék, ahol minden menetre lenne valami tét.
2022. okt. 2. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: Ez valami trollkérdés? Jól tartod magad, csak 35 éves korodban 1) rohadnak a csontjaid, 2) sérved van, 3) az élsport szó jelentését sem ismered.
2022. okt. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4: szerintem erős önképzavara lehet, ha 33 évesen 18-nak gondolta magát... :)
2022. okt. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!