Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerinted ki a top 10 legtehet...

Szerinted ki a top 10 legtehetségesebb versenyző a 2022-es Forma-1-es mezőnyben?

Figyelt kérdés

2022. nov. 25. 10:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Direkt betűrendben írom őket, mert nem célom különbséget tenni köztük. Próbáltam elfogulatlan maradni, így az én 10-es listám a következő:


Carlos Sainz

Charles Leclerc

Daniel Ricciardo

Fernando Alonso

George Russell

Lando Norris

Lewis Hamilton

Max Verstappen

Pierre Gasly

Sebastian Vettel


A világbajnokok gondolom nem szorulnak magyarázatra, ahogy a többiek nagy része is elég nyilvánvaló (szerintem), a tizediket viszont nehéz volt megszülnöm, aki végül Gasly lett. Hihetetlen honnan mentette meg a karrierét, ahogy az is, milyen tempót tud diktálni egy számára kedvezően vezethető autóval. A tavalyi AlphaTauri-val rendszeresen top 5-ben végzett, nem egyszer megelőzve ezzel az anyacsapat autóját vezető Perez-t.

2022. nov. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

legtehetségesebb versenyző, vagy legjobb versenyző?

mert például Räikkönen istenadta tehetség terén egészen kivételes volt, ám nem volt túlságosan motivált ezt kiaknázni, így végül is nem lett belőle kivételesen erős versenyző.

2022. nov. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
73%

Az én sorrendem így néz ki:


1. Max Verstappen

2. George Russell

3. Charles Leclerc

4. Lando Norris

5. Lewis Hamilton

6. Fernando Alonso

7. Carlos Sainz

8. Alex Albon

9. Sebastian Vettel

10. Daniel Ricciardo

2022. nov. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2-es, mondjuk vegyük egybe a kettőt, tehát úgy nézzük a rangsort, hogy valaki tehetséges és még él is vele
2022. nov. 25. 11:53
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

tehetségre és teljesítményre is top 10:

Verstappen

Hamilton, Alonso

Leclerc, Norris, Russell

tehetségre top 10, idei teljesítményük már nem az: Vettel és Ricciardo

ez után már a "szokványosan erős" pilóták jönnek, köztük elég nehéz rangsorolni, de szerintem Gasly és Sainz.

2022. nov. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
és a becsület kedvéért azért megemlítem, hogy a középmezőny elég sűrű, az utolsó két helyért komolyan gondolkodtam Pérez, Bottas, Ocon közül valamelyiken.
2022. nov. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

1.Hamilton. Az oka, hogy gyerekkora óta mindenben nyer, amibe beleül. Az élete során elért eredmények a 7 címmel, ennél többet ember nem nagyon érhetett el az elmúlt évtizedekben.

2. Alonso. A tehetsége neki is megkérdőjelezhetetlen, és iszonyú sokoldalú. Ő bárhol képviselhetné az F1-et, mert autóversenyzésre született.

3. Verstappen. Az egyik legjobb ő is, csak a fiatal kora és a kevesebb eredménye miatt a 3. de nyers tempóba ugyan ott van, mint Hamilton vagy Alonso.

4-5-6. Russell Leclerc Norris trió. Ők sem a szép szemükért kerültek F1-be, végig kimagasló teljesítmény, ami az F1-ben is jelen van.

7.Sainz, Nem sokkal marad el az előző triótól.

A többiek: Rcciardo Vettel Gasly Albon pedig olyan versenyzők, akik ha kapnak egy nekik tetsző autót, akkor van bennük annyi, hogy bajnokok legyenek vele, de nem tudnak mindenben gyorsak lenni.

2022. nov. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

2-es... "legtehetségesebb versenyző, vagy legjobb versenyző?"

"Szerinted ki a top 10 legtehetségesebb versenyző ..."

Tudod az ilyenekre mondják, hogy funkcionális analfabéta.

A második mondatodra inkább nem is reagálok...

2022. nov. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
#8 nem szövegértési hiányosságok miatt vetettem fel, hanem hogy tiszta legyen, mire is gondolt a kérdező (mert az a tapasztalat, hogy sport témájú eszmecserékben rendszerint keverik a kettőt).
2022. nov. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Verstappen, Hamilton, Alonso, Leclerc, Sainz, Perez, Vettel, Norris, Russell, illetve nem a jelenlegi, de a néhány évvel korábbi Ricciardo.
2022. nov. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!