Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerinted van-e élsport...

Szerinted van-e élsport dopping nélkül? Miért?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 11:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


[link]


Szerintem ez válasz a kérdésedre és a miértre

2010. szept. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

nincs.


mindig javulnak az eredmények, mégsem változik az ember felépítése.

egy darabig lehet új edzésmódszerekre fogni, de nagyrészt ez már kémia...

2010. szept. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Csak dopping nélül élsport az élsport! Különben csak egy manipulatív csalásra épülő "vegyi sport".
2010. szept. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Én sok-sok évig sportoltam,nemzetközi szinten is jegyezték a nevem az fiatalok között,de egy sérülés miatt abbahagytam a sportolást.

Akikkel együtt edzettem,közülük sokan az olimpián vettek részt,vagy a nemzetközi szinten is nagyon elismertek.Nem mondanék neveket,nem ez a lényeg.Azt tudom mondani,h egyikük sem doppingol.van olyan,akivel a mai napig napi szinten találkozunk,és beszélünk is.Én elhagytam az élsportot,mert a sérülés arra döbbentett rá,hogy nem biztos,h a sportra kellene építeni az életemet.


No részemről ennyi.

2010. szept. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
"Ahol a pénz egyszer átvette a hatalmat, ott nincs többé tisztesség vagy becsület."
2010. okt. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű: nincs!!!

Talán a sakk...

2010. okt. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Meera ***** válasza:
100%

Persze hogy van!!!!!!

Én is élsportolok, heti 10+3 edzés, és nuku dopping...

2010. okt. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
Kíváncsi vagyok hány Európa és/vagy világbajnokságot nyertél hogy élsportolónak mondod magad.Vagy bármilyen neves nemzetközi versenyt felnőtt korosztályban.
2010. okt. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

tegnapelőtt 15:51-nek:

Helyes a bőgés, oroszlán!

Ezt írtam volna én is!!!

Én is élsportoltam, a kacagi SZ S E fakóban voltam tarcsi...

Sőt a szolnoki városi bajnokságban húsz évig fociztam a D-től az A csoportig minden szinten. De ott is volt egy kis koksz, bár utána: minden meccs után behúztunk egy láda sört... :-)

2010. okt. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én vettem részt olimpián (és rengeteg világversenyen is), mint sportoló. Nagyon sok mindent láttam. Egyértelműen ki merem jelenteni, hogy vannak olyan sportolók, akik nem doppingolnak, többek között én sem, de ez azon múlik, hogy milyen sportágról beszélünk. Az olyanokban, ahol nem csak a gyorsaság, és az erő, hanem az észnek, taktikának is szerepe van, nincs értelme. Illetve kisebb az esély. A sportban a pénz motivál nem is kevéssé egy idő után. Cél minél többet kivenni. Csapat sportokban az olimpiáért (az fizet magasan a legtöbbet) fejenként mennyi pénz jár? Mennyi a kúra? Na látod! Nem éri meg, mert elvész a haszon. Arról nem is beszélve, hogy egy csapatban, ha te 200%-os vagy, még egyszer sem biztos a siker. Egy egész csapatot doppingoltatni pedig rengeteg pénz. Ez nem jeleni azt, hogy a saját sportágamban nem láttam bajszos nőket. De lehet csinálni cucc nélkül is. A másik nagy probléma az, hogy a sportorvosoknak nagyon sok köze van ahhoz, ha valaki belemászik. Amikor panaszkodtam, hogy fáj mindenem, és kéne rá valami, nekem is feltette a kérdést:Azzal, vagy nélküle?

Az egyéni sportokban élvonalban maradni évekig sajni csak cuccal megy. nézd meg az időeredményes sportokat. Amivel Sydneben dobogós volt valaki, azzal Athenban nem juthatott be a legjobb 12-be. Pekingbe ugyan azzal már qualifikálni se tudta magát.

2010. nov. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!