Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ez melyik F1-es verseny volt?

Ez melyik F1-es verseny volt?

Figyelt kérdés
Nemrég néztem egy régi F1-es versenyt, de elfelejtettem, hogy melyikben volt az hogy az egyik versenyző véletlenül a kocsijával a másik versenyző kocsijára szinte felmászott és ezután mikor a versenyző autója megsérült és lassabb lett azután Gyula megszólalt, hogy miért lassú az a versenyző és Palik meg mondta, hogy Na szerinted miért Gyula. Melyik verseny volt ez?

2022. dec. 22. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
a lottóötös esélyesebb, mint hogy ennyiből rájöjjön valaki. néhány további infó esetleg? például ki nyert? milyen nagy nevek estek ki? milyen volt az időjárás? stb
2022. dec. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Javasolnám kedves kérdező, hogy keresgess az évadok között és hogy hogyan néztek ki az autók. Ha az megvan, akkor nem csak az évad, de a futam is biztosan eszedbe jut. Gyanítom egyébként 2003 és 2008 között lesz valahol.
2022. dec. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
79%

#2 szélesebb a skála, 2010-ig közvetített együtt a Czollner-Palik páros.


Én az utóbbi 15 évben minden versenyt láttam, viszonylag részletesen követem az F1-et, de én sem tudom ennyiből megmondani. Pedig még kíváncsi is lennék rá :)

2022. dec. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Melyik csapatból voltak a versenyzők, vagy legalább milyen színű volt a kocsijuk?

#1: Annál jóval nagyobb az esély. Kb. 150 nagydíj jöhet szóba. Hasonló baleset bár nem egy volt de ritkábbnak számít. Azért jó lenne ha a kérdező a kérdések egy részére tudna válaszolni hogy tovább segíthessünk.

2022. dec. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Van egy tippem: a 2009-es Kínai Nagydíj, Robert Kubicával és Timo Glockkal.
2022. dec. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen! A Kínai nagydíj az! Csak Trulli és Kubica voltak azok! Köszönöm 5. válaszadó!
2022. dec. 26. 21:05
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, visszanéztem az említett esetet a 2009-es Kínai Nagydíj 17.köréről de nem hallottam az általad írt mondatokat. A verseny mely részén hangzottak el?
2022. dec. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A baleset akkor történt mikor még 39 kör volt hátra, a komment hogy miért lassú Kubica az pedig akkor hangzott el mikor 32 kör volt hátra.
2022. dec. 27. 03:19
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jogos. Kubica kocsijának sérülése és a fenti jó kis párbeszéd közt eltelt pár kör :)
2022. dec. 27. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!