Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Van még itt olyan, aki szeret...

Van még itt olyan, aki szeret teljesítménytúrákra járni?

Figyelt kérdés
2023. jan. 23. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt idő, amikor nagyon sok teljesítménytúrára jártam és szerettem a teljesítménytúrák hangulatát. Utána kicsit visszavettem belőle, mert inkább a csendesebb, kisebb létszámú túrákat részesítem előnyben.
2023. jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is így voltam vele, de most újra kedvet kaptam hozzá :) Van egy hangulata, bár tény, hogy elég zsúfoltak a kedvelt túrák.
2023. jan. 23. 14:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Évente egy-kettőre megyünk feleségemmel, általában valamelyik népszerű túra leghosszabb, kihívást jelentő távjára. Nyilván sokan vannak, de az év többi részében úgyis kettesben túrázunk belföldön és külföldön. Ezek inkább egy fajta kihívások, felmérések.


Tavalyelőtt ősszel voltunk Mátrabérc 55-ön, tavasszal nem vállaltuk be az özönvizes időben, helyette Gerecse 50-en voltunk, ami mondjuk túl könnyű volt ahhoz képest, amire készültünk, aztán ősszel Tanuhegyek nyomában, most mef Téli Mátra XL lesz a hétvégén, majd tavasszal újra Mátrabérc 55. Tervben van idén vagy jövőre Kinizsi 100 is, illetve idén decemberben Tortúra 65.


Régen voltunk kisebb, kevésbé ismerteken is, mostanában nem. Akkor már inkabb kettesben megyünk.

2023. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam, de egyedül nem a legjobb. A kihívást élveztem:)
2023. jan. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én igen, csak soha nem értettem ezt a teljesítmény dolgot. Minek rohanni? Én nagyon lassú vagyok.
2023. jan. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5:

Nem feltétlemül kell rohanni, ez csak elnevezés, nem mindegyiknek olyan a szintideje, hogy rohanni kell hozzá.

2023. jan. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igy vab, vannak nagyon kedelyes szintidovel rendelkezo teljesitmenyturak is:-)
2023. jan. 25. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!