Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit tegyek hogy elfogadják...

Mit tegyek hogy elfogadják hogy nem akarok versenyekre járni?

Figyelt kérdés

Szóval atletizálom és viszonylag jó vagyok benne,a suliból is visznek versenyekre....És én szerettem ezt a sportot de az utóbbi időkbe megy el a kedvem...Szóval volt a mezei futás suliban,és nem lett olyan jó az eredményem meg ráadásul meghalltam már az izgulástól.Szóval imádkoztam hogy halasszák el...

És ugye jön verseny verseny hátán,és egyszerűen nem birom komolyan.Anyukámnak mondtam hogy én nem megyek majd semmilyen versenyre ,és hát nem tetszett neki.A tesitanár például most rámszállt,meg folyton dumál hogy a versenyen legyél kemény....stb.

Mit tegyek????Én már ezt nem akarom..!!!

Szeretnék megint rendszeresen járni lovagolni heti 2-3 !!;)azt tényleg akarom !azt versenyszerűen akár!


2018. márc. 23. 20:42
 1/1 szántóvető ***** válasza:
fontos hogy azt csináld amihez kedved van.ilyen tesitanárokkal ne foglalkozz,ők csak a saját érdeküket nézik nem a tiedét.
2018. márc. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!