Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit szóltok a Ferrari 2023-as...

Mit szóltok a Ferrari 2023-as idényéhez eddig 3 futam után? Szerintetek lehet Leclerc vb bármikor is?

Figyelt kérdés
Verstappen és Red Bull szurkoló vagyok, 2003 óta nézem az F1-et(nagyon nagy szurkoló vagyok ma is felkeltem hogy lássam a futamot ami főleg a vége kabaré volt), viszont Max szurkolóként rossz látni ahogy a Ferrari és főleg Leclerc szenved...
2023. ápr. 2. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
BÁRMIKOR lehet, de az nem idén lesz (sajnos - szeretem Verstappent és Perezt, de nem szeretem a Red Bullt, viszont nagyon ideje lenne már, hogy a Ferrari újra az élrekerüljön; bár sem Leclerc sem Sainz nem tartoznak a kedvenceim közé)
2023. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Rossz a Ferrari. Arra viszont vágyom, hogy izgalmasak legyenek a futamok. Szóval én egy RB-Merci-Ferrari-Haas, esetleg RB-Merci-Aston-Haas négyest el tudnék képzelni. Én is egyébként egy Max-sszurkoló vagyok.
2023. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Leclerc alapból túl gyenge hogy vb legyen, ha csak nem adnak alá egy űrhajót de a ferrarinál erre nulla az esély.
2023. ápr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az a "hajnali 7" szerintem nem olyan extrém korai időpont. Én is felkeltem a futamra és az időmérőre is. Azért biztos nem hagyom ki, csak hogy sokáig lustálkodhassak. Amúgy sem vagyok az a sokáig alvó típus.

Annak idején mikor a szezonnyitó volt itt, 6-kor kezdődött a futam, de felkeltem 5-kor, hogy a felvezető műsorról se maradjak le. Emlékszem, valamikor a 2000-es évek elején a Héder barna köszönés helyett úgy jelentkezett be, hogy ez első mondata ez volt: "Az elvonókúrának vége!" Nagyon bennem van az a reggel. :)

Ferrari! A közelmúltban voltak sokkal rosszabb helyzetben, amikor valóban az autó volt a rossz, alapjaiban. Most sincsenek a Redbull szintjén, de a Mercedesekkel, Astonokkal simán versenyben lennének, csak balszerencsések. Tavaly sem kellett temetni még a Redbullt a döcögős évkezdet miatt. VB címre nem sok esély van. Dobogós helyek, masszív pontszerzésekre lesznek jók idén.

Hosszabb távon ez nem jelent semmit. Miért ne lehetnének a jövőben világbajnokok, amikor valamelyik szabálymódosítás nekik fog kedvezni?! A 90-es évek elején sem volt valami nagy, erős, világverő csapat a Ferrari. Aztán az ezredforduló környékén Schumacherrel meg sorozatosan agyonnyerték magukat. Ez igaz pl a McLaren csapatra is. Erre mondják, hogy egyszer fenn, egyszer lenn.

2023. ápr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Simán benne van a kalapban, Leclerc az egyik legjobb pilóta a mezőnyben. Sajnos a Red Bull fölénye akkora, hogy idén kb esélytelen bárki más is. Meg erre jön még most egy durva pech széria a Ferrari részéről. Egy motorhiba, egy rajtbalesetes kiesés és egy röhejes, 8 pozícióvesztést jelentő "5 másodperces" büntetés 3 futam alatt... Remélhetőleg most egy jó időre elhasználták a balszerencséjüket.
2023. ápr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

nagyon korai temetni még az idényt. az első néhány futam erőviszonyai nem szoktak egész évben fennállni. csak most kezdik jobban kiismerni az autó előnyeit, hátrányait, aztán az első európai futamokkal együtt szoktak jönni az első fejlesztések - sok minden változhat még

de remélem, Alonso és az Aston lesznek a Red Bull fő kihívója, nem pedig a csókos maffiabanda.

2023. ápr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!