Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A magyar hokicsapat gyengébb,...

A magyar hokicsapat gyengébb, mint pár éve, hogy folyton egy 7-est kap az ellenfeleitől, 1-2 ütött gól ellenében?

Figyelt kérdés

Hozzateszem h egy meccset se néztem, de a legutóbbi A-csoportos kirándulásunkkor nem emlékeztem ennyi nagy zakóra.


Vagy az eredmények csalókák?



2023. máj. 21. 17:57
A kérdező szavazást indított:
Ez a realitás, gyengült a magyar csapat
Az eredmények csalókák, jobb a csapat mint pár éve
Kb stagnál a csapat ereje
6 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem picit jobbak most.

Ausztriával ha megnyerjük a ki-ki meccset bent is maradunk.

2023. máj. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most akkor nézzük meg, hogy Magyarországon milyen tradíciói és utánpótlása van a jégkorongnak, meg nézzük meg a többi top divíziós országot.

Egy csoda volt, hogy itt lehettünk a legjobbak között. Egy győzelmet is sikerült elérni. Minden gratulációt megérdemel a mostani csapat is, meg az is, ami korábban feljutott ide.


A realitás nekünk a divózió 1 hosszú távon. Főleg ha visszakerül az orosz és a belorusz válogatott a körforgásba.

2023. máj. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként hol lehetett nézni a meccseket? Probaltam az M4-et többször, de nem adta
2023. máj. 24. 14:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Sport 1-en volt
2023. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Tévém nincs, ők is adták netes streamingen is?
2023. máj. 24. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!